Ehetetlen baklava

Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza BudapestPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest a térképen

Szörnyű 2017. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. november 15.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Duna Pláza 2. emelet, ételsziget, bal oldali sarok. Évek óta itt működő gyorsétkezde, alapvetően török, de vannak plázás szokásos sültek is, minden előre lesütve, hidegen a pultban.
Életem legrosszabb baklaváját sikerült itt megvásárolni, szó szerint ehetetlen. Ez nemcsak saját véleményem, a családból senki nem tudta bevállalni és elfogyasztani. A diósnak és a csokisnak is volt valami rémes mellékíze, nem tudom, ez miből adódik. Mintha állott zsírban áztatták volna. Amúgy darabja 350 Ft volt, ami puszta pénzkidobásnak bizonyult. A baklavák a kukában végezték.
A kiszolgálásról csak annyit, hogy a pultos hölgy egy unott mozdulattal egymásra dobta a sütiszeleteket, majd belegöngyölte egy tenyérni alufóliába. Ez volt számára A csomagolás.
Én csomagoltam át, hogy a hazautat kibírja.
Igénytelen, felejtős hely, soha többet!
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Gyenge
Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Külső képPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Külső képPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Belső

Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza további értékelései

2018.02.16a párjával
Irto lassu kiszolgalas, csotany a pulton, nyers hus a gyrosban, feher chili szosz, koszos evoeszkoz, rongydarab a baklava szelehez tapadva, kajalas utan hasmenes, stb.. messzirol keruljetek!!!!!!!!
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig