Pasta Pont Budapest

Így is ismerheted: Pasta.
Ez a hely megszűnt!

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Pasta Pont Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. augusztus 30.egyedül járt itt
Valamikor júniusban ehettem itt először, akkor is, mint mindig bolognait, sajt nélkül. Valamiért akkor annyira nem ízlett az étel. De 1 hónapja újra ettem itt, és azóta visszajáró vendég vagyok. Valahogy függőséget okozott nálam. Ízvilágban egyszerű, ellenben mócsing, illetve rágós darab mentes a darált hús.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Szörnyű 2016. március 31., kollégákkal járt itt
Kálvin tér, nagyon forgalmas környék, kiváló lokáció. Jó a koncepció is, nincs túlbonyolítva, naponta változó 4 féle tészta fix áron (990 Ft), fantázianevekkel ellátva, de mindegyiknek az összetevői fel vannak írva tételesen a benti táblára. Vevőkör: döntően diákok, többségében magyarok, ránézésre környékbeli egyetemisták (kb.
Pasta Pont Budapest - Külső képPasta Pont Budapest - EgyébPasta Pont Budapest - BelsőPasta Pont Budapest - BelsőPasta Pont Budapest - Külső képPasta Pont Budapest - Étel/italPasta Pont Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 5.a párjával járt itt
Hihetetlenül válogatós vagyok, de ez a hely lenyűgözött. Tökéletes tésztákat kapok mindig és a minőség kiváló. A tészta nincs szétfőve, éppen olyan, amilyennek lennie kell. Naponta 4 féle közül lehet választani, személyes kedvencem a Belluci. A kiszolgálás nagyon kedves és gyors. Negatívum: Kár, hogy benti ülőhely nincs. Az ár remek, egyszer mindenkinek ki kell próbálnia!
Kiváló 2013. április 18.egyedül járt itt
Mégpedig azért, mert a Pasta. a majdnem szomszédos Leves. kis-nagytestvére. Ugyanazok csinálják, később nyílt, viszont "nagyobb". Itt nem szendó és leves van, hanem tészta, ugyanazon az alapon. Egységár, naponta négyféle, elvihető vagy helyben fogyasztandó. A tésztát helyes, praktikus dobozban kapjuk, még kis füle is van, hogy ha túl meleg lenne, azzal vihetjük.