Patiszon Étterem & Burger Bár Budapest

3,8
étterem, ételbár, hamburgerező

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok

Patiszon Étterem & Burger Bár Budapest vélemények

Gyenge 2019. május 12.családjával járt itt
Nincs messze, jót szerettünk volna enni, hát elmentünk. Jó is lehetne a hely, de. . . Kerthelyiségbe ültünk, hiszen jó az idő, de már a leülésnél fura volt hogy az asztal ragad. . . nem tudtuk eldönteni, hogy a fa szakszerűtlen kezelésétől, vagy az évek alatt rárakódott beazonosíthatatlan anyagoktól, minden esetre igen gusztustalan dolog.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 16.családjával járt itt
Semmi flanc, csak egyszerűen jó. Sőt, nagyon. Mi hamburgereztünk (hárman három félét), és mindenkinek ízlett. Van retro, meg modern, meg amerikai féle, meg mittudoménmilyen :-). Ha nem flancra vágyik az ember, hanem szeretne enni egy jót (mondjuk hamburger), és esetleg inni egy jó Csíki sört, akkor ajánlom mindenkinek.