pékség

2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Pékesség Budapest vélemények

Gyenge 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Sem a kv, sem a péksütemény nem adta vissza azt az élményt, amit a médiában és a különböző internetes felületeken bemutattak az üzletről. Erősen túlárazott a valódi kézműves pékségek áraihoz képest is. Soha többet!
Gyenge 2019. június 22.gyerekekkel járt itt
A közmédia gasztrofőmegmondó nagyasszonyának műsorában hallottunk a helyről, háááát, nem először tapasztaltuk már, hogy a Borbás Mária műsorban láttatott kép nagyon eltér a valóságtól. Először is: egy pékáruboltban NINCS KENYÉR! ! ! ! ? ? ? ? Nem valamilyen fajta nincs, semmilyen nincs! Mikor kérdeztük, hogy mikor lesz: ősszel !
2017. augusztus 24.egyedül járt itt
2014 decemberében nyílt kis kézműves pékség Óbudán a lakótelepen, meglepően kiváló pékárukkal. A pékműhely is itt kapott helyet 4 kemencével, minden helyben készül. Van egy kis kávézópult, amúgy összességében pici hely egy tízemeletes sorház alatt. Csendes, eldugott hely, mintha még nem lenne felfedezve, én legalábbis nem is hallottam még felőlük, csak véletlenül botlottam bele.
Pékesség Budapest - Külső képPékesség Budapest - BelsőPékesség Budapest - Étel/italPékesség Budapest - Külső kép