Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 9.

Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest a térképen

Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
Nem ide készültem, jöttem az Andrássy út felől és gondoltam, hogy eszem valamit errefelé. Kapóra jött. Majdnem üres volt, két-három vendég lézengett benne. Nem baj, egy tésztára jó lesz. Mondtam, hogy valami sonkást, tejszínest. Így könnyen rájöttünk, hogy carbonarat fogok enni. A pincér azt mondta, hogy tessék, üljek bárhová, ahová csak tetszik.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha utánna néztem volna milyenek a korábbi értékelések akkor nem mentem volna be , de ez alkalommal ez nem így volt. Kívülről egészen szimpatikusnak tűnt és voltak is jónéhányan benn tehát bementünk. Már a fogadtatás se olyan volt mint amit elvárna az ember de ha már ott voltunk maradtunk. A férjem csak egy levest akart enni, de az étlapon lévő hat levesből nem volt csak két féle rendelhető.
Cegléd
Gyöngyös

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
Érthetetlen módon túlárazott olasz ételeket kínáló étterem - kommersz pizza, tészta - a Bajcsy és a Paulay Ede utca sarkán. Felkészületlen, flegma személyzet, akiket a vendégek inkább zavarnak és idegesítenek, persze lehet, hogy csak a magyarok. A bejárat előtt mélyhűtő pultból árult fagylaltról nem derült ki, hogy milyen márka, honnan származik, stb.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Olaszra vagytunk meghozza tesztara. Hogy ne csak mindig vappianoval csillapitsuk gyorsan etvagyunkat ki akartunk probalni egy uj helyet. Ket teszta: varganyaval toltott ravioli es tenger gyumolcsei. A minoseggel nincs a mennyiseggel viszont annal nagyobb gond van. Nem tudom mi lett volna, ha farkasehesen esunk be.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Full Moon Design Hostel
3 nap/2 éjszaka 9.633,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, jégpálya belépővel
2019.12.09. - 2020.02.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 41.405,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Jagelló Business Hotel
2020.02.17. - 2020.05.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Perfetto Italian Kitchen - Bajcsy-Zsilinszky út BudapestX