Vacsora egy eldugott helyen

Pesti Mese BudapestPesti Mese Budapest a térképen

Kiváló 2015. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. december 8.
Feleségem kuponvadászat közben találta ezt a helyes kis éttermet.
Telefonon foglaltunk asztalt és éppen ezért már vártak minket. Rusztikus, kissé retro jellege van a helynek és ez pont a javára válik. Igazán jó helyen van, de sajnos nincs eléggé hirdetve. Bár az Andrási út és Szív utca sarkán van egy nyíl, amely mutatja, hogy hol is van az étterem, de szerintem is nagyobb hírverést érdemelne.
A hely hangulatán sokat dobna, ha a zongorát használták volna, amikor ott voltunk. Így csak a kések és villák zajában gyönyörködhettünk. Azonban ez nem jelentett gondot.
Ami az ételt illeti: Nem kaptunk ehetetlenül nagy mennyiséget (mert sok helyen ez is a baj, hogy akkora adagot adnak, hogy a végére már elfogy az ember lelkesedése)
Finom 3 féle töltött és bundázott húsétel volt hasáb burgonyával és párolt rizzsel. A húsok igazán finomak voltak. Én ugyan nem vagyok rizs párti, de ez nagyon ízlett . A krumplival is minden rendben volt.
Az egyetlen kifogásom az lenne, hogy valami féle saláta kombinációt is adhattak volna a két személyes tálhoz. Bár ezt meg lehetett rendelni az ételhez.
Összefoglalva azt kaptuk, amit vártunk. Meg voltunk mindennel elégedve. Köszönjük a személyzetnek ezt a szép estét.
Ár / érték arány:Kiváló

Pesti Mese további értékelései

2019.03.24a párjával
Az étterem a VI.ker.-ben van, az Andrássy útnál. Kissé nehéz a parkolás a környéken, de a hangulat lenyűgöző! Kár, hogy ennyire el van dugva...az ételek kitűnőek, az italok is, vacsora közben igazi cigány-zene szól.:)) A konyha remek, az adagok megfelelőek. A kiszolgálás talán lehetne kicsit...
2018.09.25egyedül
Az Andrássy úton lévő Málna Bisztróba indultam, de belebotlottam a Pesti Mese megállító bábujába, amelyet az Andrássy út - Szív utca sarokra helyeztek ki. Elérték a céljukat. Ebédidőben 2 vagy 3 fogásos menüt lehet választani, 1390,- illetve 1690 Ft-ért, ami az adagokat is figyelembe véve...
2018.03.14a párjával
Szep, egyedi, izleses, es nagyon kellemes hangularu hely. A zene lehetett volna egy kicsit hangosabb es kevesebb feny!
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok