Pesti Mese Budapest

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Pesti Mese Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Az étterem a VI. ker. -ben van, az Andrássy útnál. Kissé nehéz a parkolás a környéken, de a hangulat lenyűgöző! Kár, hogy ennyire el van dugva. . . az ételek kitűnőek, az italok is, vacsora közben igazi cigány-zene szól. :)) A konyha remek, az adagok megfelelőek. A kiszolgálás talán lehetne kicsit barátságosabb(kedvesebb), de igy jól tudja magát itt érezni az ember. Mindenkinek legalább egy alkalommal ki kell próbálnia! ! !
Pesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - Étel/italPesti Mese Budapest - Étel/ital
2018. szeptember 25.egyedül járt itt
Az Andrássy úton lévő Málna Bisztróba indultam, de belebotlottam a Pesti Mese megállító bábujába, amelyet az Andrássy út - Szív utca sarokra helyeztek ki. Elérték a céljukat. Ebédidőben 2 vagy 3 fogásos menüt lehet választani, 1390,- illetve 1690 Ft-ért, ami az adagokat is figyelembe véve abszolút jó ár-érték arány.
Pesti Mese Budapest - Külső képPesti Mese Budapest - Külső képPesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - EgyébPesti Mese Budapest - MosdóPesti Mese Budapest - Étel/italPesti Mese Budapest - Étel/italPesti Mese Budapest - Étel/italPesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - Külső képPesti Mese Budapest - Külső képPesti Mese Budapest - Külső képPesti Mese Budapest - Étlap/itallapPesti Mese Budapest - Külső képPesti Mese Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. március 14.a párjával járt itt
Szep, egyedi, izleses, es nagyon kellemes hangularu hely. A zene lehetett volna egy kicsit hangosabb es kevesebb feny!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. december 19.családjával járt itt
Jó megoldás volt színházi matiné után egy közös ebédre meginvitálni a tágabb családot. Részben kuponnal, részben a' la cart rendelve. Többen Páger tálat kaptunk,ami finom, friss, bőséges volt. A külön rendelt uborkasaláta, kissé íztelen volt, sajnos se cékla, se káposzta saláta nem volt, amit kértem volna.
2017. november 20.a párjával járt itt
Kétszemélyes rántott tálat rendeltem, ami éppen elég volt egy beszélgetős estebédhez. Kétféle csapolt sör volt a választék, de mire befejeztük az étkezést, az olcsóbb sör "elfogyott". Ez péntek este nem lehetséges, legfeljebb, hogy nem akarták az olcsóbbat kihozni. Ezt már több helyen tapasztaltuk.
Átlagos 2017. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
A komor pincérlány nem hozza ki az italt a főétel megérkezése előtt, majd a vendég egy gejl, bár gyümölcsdarabos szörpöt kap akkor is, ha gyümölcsös limonádét kért. A kétszemélyes tál guszta és finom, de a hozzá kért uborkasaláta nincs elkészítve: a tetején van a só is a többi fűszerrel, így nem tudnak összeérni az ízek.
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Egy hideg téli napon mozi előtt látogattunk el az étterembe, ahová az interneten vásároltam egy kupont. Méretes, gusztusos tálat mutatott a fénykép, gondoltam is magamban, na ennek biztosan a fele sem lesz igaz! De igaz volt! Bőséges adag (még az én feneketlen bendőjű férjem is elégedett volt) ízletes ételek és nagyon kedves illetve gyors kiszolgálás jellemezte a vacsoránkat, melyet élvezettel fogyasztottunk el.
2016. november 13.családjával járt itt
Tegnap voltam az étteremben a családommal. Volt egy kuponunk is, ami egy 2 személyes tálat foglalt magában (6 szelet hús, vegyes körettel), illetve rendeltünk még csülköt pékné módra. Mindkét étel finom és bőséges volt, hamar ki is hozta őket a kedves pincérnő. Vidékies hangulata van az étteremnek, meglepő volt, hogy péntek este sem volt nagy forgalma. Távozóban a szakács is elbúcsúzott tőlünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 8.a párjával járt itt
Feleségem kuponvadászat közben találta ezt a helyes kis éttermet. Telefonon foglaltunk asztalt és éppen ezért már vártak minket. Rusztikus, kissé retro jellege van a helynek és ez pont a javára válik. Igazán jó helyen van, de sajnos nincs eléggé hirdetve. Bár az Andrási út és Szív utca sarkán van egy nyíl, amely mutatja, hogy hol is van az étterem, de szerintem is nagyobb hírverést érdemelne.
2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Az étteremnek jól jönne egy kis hírverés, mert nagyon jó helyen van, de nincs szem előtt. Az Andrássy úton hömpölyög a tömeg, de miért fordulna be az ember a Szív utcába, ha nem tudja, hogy ott a Pesti Mese, ahová érdemes betérni. Kétszemélyes Chef-tálat ettünk, ami szemre is szép és minden részletében kifogástalan volt.
Pesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - BelsőPesti Mese Budapest - Étel/ital