Zuglói pipi

Pesti Pipi - Thököly út BudapestPesti Pipi - Thököly út Budapest a térképen

2021. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. október 20.
A Pesti Pipiék egyre bővülő láncából én legtöbbször a Váci útiban jártam, mivelhogy ott lakunk a közelben. Mivel pozitív tapasztalataim vannak, így szívesen tértem be a Thököly úton lévő gyorséttermükbe is, amely a 7-es buszok megállójában található, nagy forgalmú kereszteződésben, de a vasúti felüljáró/megálló is csak pár perc innen.
Árak és kínálat tekintetében egységes a Pesti Pipi lánc, csirke a fősodor, sokféle változatban, menüben, boxban, burgerben, rántva, bundázva. Van ugyan pár vega ételük is, de aki ilyet szeretne, miért jönne pont a Pesti Pipibe??
Egy adag pipi tálat kértem elvitelre, rántott csirkemell filé, jó nagy adag, amelynél a köret választható (1690 Ft) + 1 saláta is jár hozzá, de ital nem. A csomagolásra nem számoltak fel plusz költséget, pedig még papírzacskót is kaptam.
Sok ételszállító futár jár ide, ezért előfordulhat hosszabb várakozás.
Kb. 10 percet kellett várni az ételre.
A kiszolgálás kedves, barátságos volt. Fiatalos, pörgős a csapat, s bár nem lehet túl lelkesítő itt dolgozni, de ezt nem lehetett rajtuk kiérezni.
Az ételeket sorszám alapján kaptuk meg.
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Pesti Pipi - Thököly út Budapest - EgyébPesti Pipi - Thököly út Budapest - EgyébPesti Pipi - Thököly út Budapest - Egyéb

Pesti Pipi - Thököly út további értékelései

2024.01.20egyedül
A jól ismert kijevi csirkét "ruszki pipi" néven árulja a bolt. Pont olyan volt, amilyennek vártam. Finom volt és bőséges. Este negyed tízkor, nem sokkal a záróra előtt estem be a boltba, de még nagy forgalma volt. Kellemes meglepetés ilyen késő este.A helyi étkező világos és tiszta. Különleges...
2023.12.28egyedül
Miután elsőre nem jelent meg a véleményem, talán ezúttal sikerül: december 25-én nagy segítség volt ez a nyitvatartó hely. Udvarias kiszolgálás, 5-7 perc várakozási idő, míg elkészült a rendelésem. A megfelelő csomagolás szépen melegen tarotta az úton. Tiszta, civilizált vendégtér. Normális árak.
2023.08.01egyedül
Kiváló minőségű és mennyiségű az adag. Kiváló kiszolgálásal, máskor is jönni fogunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.. A legjobb hogy lehet helyben is fogyasztani.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?