Petőfi Tanya Étterem Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Petőfi Tanya Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2017. január 23.barátokkal járt itt
A Petőfi Tanya már évtizedek óta működik ugyanitt, ugyanígy, 20 évvel ezelőtt "már megvolt". Azóta ugyanabban az állapotban konzerválták magukat. Nevét a Petőfi Sándor utcáról kapta, természetesen nincs semmilyen történelmi kötődés Petőfihez, itt az újpasti nagy lakótelep 10 emeletes panelházai tövében.
Petőfi Tanya Étterem Budapest - Külső képPetőfi Tanya Étterem Budapest - Külső képPetőfi Tanya Étterem Budapest - Külső képPetőfi Tanya Étterem Budapest - Külső kép
Gyenge 2016. december 2.gyerekekkel járt itt
De annyira retró, hogy szerintem itt minden a hetvenes-nyolcvanas évekből való! Linóleumos padló a mosdóban a fal is azzal burkolva, és ráadásul rendkívüli szag terjeng benne! Az ételek azok elég borzasztóak voltak! Az egyetlen pozitívum ami itt ért bennünket az a pincér teljesen normális kedves volt velünk!
Petőfi Tanya Étterem Budapest - BelsőPetőfi Tanya Étterem Budapest - Étel/italPetőfi Tanya Étterem Budapest - Étlap/itallapPetőfi Tanya Étterem Budapest - EgyébPetőfi Tanya Étterem Budapest - MosdóPetőfi Tanya Étterem Budapest - Külső képPetőfi Tanya Étterem Budapest - Külső kép
Gyenge 2015. november 15.családjával járt itt
Most voltunk itt először és utoljára. Az étterem kinézetre egyszerű, tiszta, semmi különös. A kiszolgálás rendben volt, de a pincérnek nem volt egy kedves szava sem hozzánk. A legnagyobb gond az ételekkel volt: langyosan kihozott, zsíros levesek, híg mártás, kiszáradt, ízetlen galuska, száraz hús, stb.
Kiváló 2014. január 3.barátokkal járt itt
barátságos és családias étterem igazi ízletes kifejezetten magyaros ételek széles választékával,kifogástalan személyzet és ragyogó tisztaság mindenhol,ha valaki csak egyszer volt már itt és ismerősei érkeznek ide biztosan elhozza őket mert finom ételek kulturált környezet és pénztárca barát árak vannak. Mindenkinek ajánlom főleg a gulyást