Pirítós Pub Budapest

4,3
kávézó - kávéház, kocsma, pub, bár
Pirítós Pub Budapest
Pirítós Pub BudapestPirítós Pub Budapest
Pirítós Pub BudapestPirítós Pub Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Pirítós Pub Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
A király utca környéken jártunk és megéheztünk. Olyan helyet kerestünk, ahol egy jófajta sör mellett ehetünk valami apróságot. Az Ittjartam segítségével választottunk. Az itallapon szereplő sörök közül 4 fajta van mindíg csapon. 2 különböző IPA-t választottunk, kiválóak voltak.
Pirítós Pub Budapest - Étel/italPirítós Pub Budapest - Étel/italPirítós Pub Budapest - Étel/italPirítós Pub Budapest - Étel/italPirítós Pub Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. január 5.barátokkal járt itt
A Pirítós alaphelye a kézműves sörök rajongóinak, már 2012-ben (! ), a sörforradalom fellendülésekor előtt javában működött. A Kaltenecker nevű remek rozsnyói sörfőzde egyfajta bemutatóüzlete.
Pirítós Pub Budapest - Külső képPirítós Pub Budapest - Étlap/itallapPirítós Pub Budapest - Étlap/itallapPirítós Pub Budapest - Étlap/itallapPirítós Pub Budapest - Étlap/itallapPirítós Pub Budapest - BelsőPirítós Pub Budapest - EgyébPirítós Pub Budapest - EgyébPirítós Pub Budapest - EgyébPirítós Pub Budapest - Belső
2014. december 9.barátokkal járt itt
Cimborámmal sétálgattunk a környéken, ő szolt, hogy itt jó a sör! És valóban: csapolt sör különlegességek, meg is kóstoltam a búzát és a kv-s sört is. Remek volt! A hely nem túl nagy, két szintes. Amikor megérkeztünk kora este csak mi voltunk és állítólag egy szabad asztal volt csak a lépcsőfordulóban egy két személyes kis kör asztal.