Pista Bá' Budapest

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Pista Bá' Budapest vélemények

2015. január 1.egyedül járt itt
Már régóta szemeztem a hellyel, többször elmentem előtte, de végül máshová tértem be, elég nagy itt a Madách tér - Gozsdu Udvar környéken a konkurencia. Az ittjartam. hu-n olvasott pozitív kritika alapján mégis benéztem. Igazából bizonytalan voltam, nem is tudtam, mit szeretnék, csak azt, hogy kevés az időm, viszont éhes vagyok, de azért nem annyira nagyon.
Pista Bá' Budapest - Külső képPista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - Étel/italPista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - Étel/italPista Bá' Budapest - Étel/italPista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - MosdóPista Bá' Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. október 29.a párjával járt itt
Nagy reményeket fűztem ehhez a helyhez, mert szinte csak jót hallottam róla. Sajnos nagyot kellett csalódnom.
A kiszolgáló lányok kicsit flegmák voltak. Az ételt elég sokáig csinálták ( csak mi voltunk ott), mégis hidegen hozták ki. Ízre nem volt olyan rossz, de a Páromnak nem tetszett. Az ár/érték arányt tekintve nem a legjobb hely. Szerintem Pár száz forinttal többet kérnek, mint amennyit valójában ér.
Kiváló 2014. július 4.barátokkal járt itt
Valahol olvastam a neten Pista báról, nagyon ajánlgatták. Ez akkor ugrott be, amikor egy nagyobb turné keretében arrafelé vettük az utunkat s Madách téren két másik hely meglátogatása között ide is betértünk. Hangulatos, szimpatikus hely. Amikor társamnak meséltem, hogy Brutal Bittert ittunk egy hasonló fazonú egységben, a Lumenben, akkor a tulaj megszólított és szóba elegyedett velünk sörtémában.
Pista Bá' Budapest - BelsőPista Bá' Budapest - Étel/italPista Bá' Budapest - Külső kép