kition: Görögnek görög jellegű - PitaGorasz Budapest

PitaGorasz Budapest értékelése

Görögnek görög jellegű

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Közel két éve jártunk először, nem sokkal a nyitás után az étteremben, majd a vírus utáni nyitást követően ismét eljöttünk ide. Öt féle étel kapható, többnyire kétféle - tálcás és pitás -adagban, a tépett malac csak pitás változatban kapható. Van még fish and chips, gyros, grill sajt és bifteki , ami most éppen nem volt. A gyros ízre a görög gyroshoz valóban hasonlít, görög Mythos sört is lehet inni hozzá, körülbelül ennyi a görög jelleg. A helységben a görög jellegre egy görög papír zászló utal, egyéb görögös díszítés nincs. A gyros elég olajos volt, a krumplit is tocsogó használt olajban sütötték ki íz alapján, a halat jó vastagon bundázták be. Jó indulattal közepes a minőség.
Az adag nagysága kisebb, az ár magasabb a szomszédos török étterem gyrosánál, és a minőség is gyengébb. Egyszer érdemes kipróbálni, és már 50 méteren belül is van jobb opció.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni kition felhasználót?    Igen

1053 Budapest
Kálvin tér 5.

2019. december 18.
Választottam magamnak csillagot... ööö, nem, hanem valami evőhelyet, és a Kálvin téren ez akadt utamba. Nem volt rossz kísérlet. Elektronizált a rendszer, találd ki előre, mit szeretnél, mert egyik pultnál fizetsz, azután nézed a sorszámot, mint az orvosi rendelőkben. Így a kiszolgálásra nehéz...