PitaGorasz Budapest

Hotel Írottkő K?szeg

PitaGorasz Budapest vélemények

2055
Átlagos 2022. január 7.barátokkal járt itt
Még pár hete történt, hogy újból ebben az etetőben deleltem. Valami olyan emlék, hogy a Nemzeti Múzeumból kijövet nagyszájú önjelölt magyar idegenvezetőként széles kézmozdulatokkal mutogattam, hogy na, oda átmegyünk ebédelni, és itt aztán minden van, mi szem-szájnak ingere, széles nemzetközi felhozatal, gasztroválaszték, itt aztán eszünk, na.
PitaGorasz Budapest - Étel/italPitaGorasz Budapest - Étlap/itallapPitaGorasz Budapest - BelsőPitaGorasz Budapest - BelsőPitaGorasz Budapest - BelsőPitaGorasz Budapest - Étel/italPitaGorasz Budapest - Külső kép
Átlagos 2021. május 12.a párjával járt itt
Közel két éve jártunk először, nem sokkal a nyitás után az étteremben, majd a vírus utáni nyitást követően ismét eljöttünk ide. Öt féle étel kapható, többnyire kétféle - tálcás és pitás -adagban, a tépett malac csak pitás változatban kapható. Van még fish and chips, gyros, grill sajt és bifteki , ami most éppen nem volt.
2055
2019. december 18.egyedül járt itt
Választottam magamnak csillagot. . . ööö, nem, hanem valami evőhelyet, és a Kálvin téren ez akadt utamba. Nem volt rossz kísérlet. Elektronizált a rendszer, találd ki előre, mit szeretnél, mert egyik pultnál fizetsz, azután nézed a sorszámot, mint az orvosi rendelőkben. Így a kiszolgálásra nehéz mit mondani, semmi különös, megmondtuk mi kell, kártyát ide kell tenni, kész.
2019. május 7., kollégákkal járt itt
Viszonylag új görög falatozó a Kálvin téren. Nekem tetszik a névválasztás, egyrészt van benne utalás a tipikus ételre, de a görögökre is. Egyszerű beltér, összesen 6 asztal, pozitívum, hogy egyik sem bárszékes. A rendelésfelvétel és a fizetés a pultnál történik, lehet bankkártyával is, majd sorszám mutatja, ha elkészül az ételünk, amelyet a konyhaablaknál lehet átvenni.
PitaGorasz Budapest - Külső képPitaGorasz Budapest - Külső képPitaGorasz Budapest - BelsőPitaGorasz Budapest - Étlap/itallapPitaGorasz Budapest - Étel/italPitaGorasz Budapest - Étel/italPitaGorasz Budapest - Étel/italPitaGorasz Budapest - Étel/italPitaGorasz Budapest - BelsőPitaGorasz Budapest - Külső kép