2,7

2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Pizza Hut - Pólus Center Budapest vélemények

Átlagos 2018. április 27.családjával járt itt
Nagyon szeretem a Pizza Hut pizzákat, ezért amikor Pesten járok a Pólusban, mindig szoktam enni. Régebben beülős hely volt, hangulatos, most már csak elvitelre lehet rendelni vagy a jégpálya mellett lehet elfogyasztani. Ez azért nem az igazi. . . A pizzát hipp-hopp összedobják, de teljesen rendben van ízre, állagra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. január 7.családjával járt itt
Egy ideje nem jártunk Pizza Hut étteremben. Régen nagyon szerettük, ezért nemrég újra betértünk az egyik kedvenc helyünkre, a Pólus centerbe. Normál beülős étterem helyett egy pult fogadott minket, zéró hangulattal. Mivel előzőleg ráhangolódtunk és a szánkban éreztük az ízeket,úgy döntöttünk maradunk. Bár ne tettük volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. január 22.a párjával járt itt
Szombat kora délután jártunk az étteremben. Sokan voltak, de nem volt teltház. A pincérek nem is figyeltek oda, amikor rendeltünk, csak annyira, amennyire nagyon muszáj volt. Négyszer kértünk poharat, mire kaptunk. Az előételt előbb kaptuk vagy 5 perccel, mint evőeszközöket és tányérokat. És körülöttünk ugyanezt tapasztaltunk a többi asztalnál is.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 9.egyedül járt itt
Pár napja úgy döntöttem, hogy a Pólusban történt vásárlás közben nem hamburgert, vagy csirkeszárnyat, esetleg gyrost eszem, hanem pizzát. A Pizza Hut kézenfekvőnek tűnt. Étterem, mert beülős, és bár fél méterre van a forgatagtól, mégis kissé szeparálva. Kis pizzát rendeltem, mert január van, és az ember ilyenkor rámegy a vonalakra, de sajtos széllel.