Pizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest

3,8
étterem, pizzéria
Pizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest
Pizza EATaliano Étterem - Vécsey utca BudapestPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Pizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest vélemények

Szörnyű 2021. november 23.egyedül járt itt
Életem legrosszabb élménye! 60 perc alatt hoztak egy AKCIÓS hideg pizzát 3000ft-ért és amikor reklamáltam LETILTOTTAK!!!
A budai étterem sem hiába zárhatott be...
Kiváló 2014. július 15., kollégákkal járt itt
Hétköznap ebédidőben jártam itt egy gyors ebédre, amely kb. félúton található a Kossuth tér és a Szabadság tér között, egy csendes mellékutcában. Korábban San Marzano név alatt futott ez az olaszos konyhát vívő, népszerű pizzeria-étterem, az elmúlt években jó párszor ettünk-beszélgettünk itt kollégákkal és barátokkal, s legutóbb erre jártamban tapasztaltam, hogy nevet változtattak.
Pizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - BelsőPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - Külső képPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - Étel/italPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - MosdóPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - MosdóPizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest - Belső
Pizza EATaliano Étterem - Vécsey utca Budapest a térképen
1054 BudapestVécsey u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • sportközvetítés • széles borválaszték
H-V
olasz