Egyszerű de nagyszerű!

Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest a térképen

2017. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. január 31.
Hosszú idő után jó pizzára vágytunk, az interneten találtunk a Pizza paradicsom étteremre, ahova hétvégén ellátogattunk. Nem foglaltunk helyet előre, amit nem szabad kihagyni. Ennek ellenére véletlenül találtunk egy kétszemélyes üres asztalt, pedig az étterem tele volt.

Egyszerű kis étterem egy park sarkába építve. Kis fedett terasz is tartozik hozzá, rengeteg asztalt bezsúfolva, kis osonófolyosók köztük, a székek összeérnek. Az asztalok kicsik, épp elegendőek a tányéroknak.
Látszik, hogy a forgalom mennyiségére törekszenek a tulajdonosok az alacsonyan tartott árak mellett.
A felszolgálók térülnek-fordulnak, gyorsak, és kedvesek.
Nem csak pizza van, hanem sokféle étel, nagyon jó választékban. Például Pljeskavica és Cevabcica is, valamint különféle bárány-birka ételek.
Normál adagok, szépen tálalva, díszítve. Mi kétféle pizzát rendeltünk, mindkettő megfelelően volt elkészítve, szépen aranyszínűre megsütve a széle és az alja is, nem túl vékony, de nem is kenyérvastagságú, kifejezetten jóízűek voltak.
Az egyiket lefelejtették, vártunk, szóltunk és akkor gyorsan pótolták, cserébe nem számoltak fel! Fair!!!

Jó az étterem, tetszett, máskor is megyünk! Köszönjük Pizza Paradicsom!

Pizza Paradicsom további értékelései

2022.01.18egyedül
Többször nézegettem ezt a helyet, de mindig sok vendég van. Most mégis úgy döntöttem, hogy megkóstolom a pizzájukat, mert csak jót hallottam róla. Elvitelre kértem és hamarosan kézhez is kaptam, pedig most is elég sok helyben fogyasztó vendég volt. Tényleg nagyon jóízű volt és az ára is megfelelő.
2021.08.04a párjával
A juhtúrós pizzájuk isteni! Viszont ha nem várt csótányt szed ki a szájából az ember a szelet végén, akkor az már undorító! Telefonon jeleztem, elnézést kértek, de ennyi. Kidobtunk 3500 forintot, egy szelet fogyott el, bár az se fogyott volna! Többet nem rendelünk, az biztos.
2019.03.28barátokkal
Mivel Óbudai lakos vagyok,így elég sokszor megfordulok az étteremben.Igazán nincs is semmi gond vele,de egy nagy problémám azért lenne.Remélem a tulajdonosok is olvassák ezeket a bejegyzéseket.Akkor jöjjön a probléma!Szerintem nincs a világon keményebb fa amiből a székek készültek.Távozáskor...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak