Pizza Paradicsom Budapest
1035 Budapest, Vörösvári út 13.

Pizza Paradicsom Budapest a térképen

Pizza Paradicsom Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz, mediterrán
házias ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, étel elvitelre ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pizza Paradicsom Budapest bemutatkozása

A Pizza Paradicsom a III. kerületben található („Óbuda Legjobb Vendéglátóhelye” díj győztese). Különlegessége, hogy éjjel-nappal várja éhes vendégeit, 0-24 óráig tart nyitva.
A sokféle pizza mellett különféle mediterrán fogások közül ... Tovább >>
A sokféle pizza mellett különféle mediterrán fogások közül tudnak választani, sőt a diétázók és a vegetáriánusok sem maradnak éhen, az ő számukra is igen széles választékot állítottunk össze.
Jó időben a kerthelyiség rendelkezésre áll a vendégeink számára. Havonta váltózó kínálat és folyamatos koktél és étel akciók várnak a betérőkre.
Házhoz szállításunk 8-23 között üzemel a III., VI., VII., XIII. kerület és Üröm egész területére, a II., IV., és V. kerületek egyes részeibe (további információról érdeklődjünk telefonon). Az ételek regisztráció után internetes oldalunkon is megrendelhetők.

Pizza Paradicsom Budapest képei

Pizza Paradicsom Budapest vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 28.
Mivel Óbudai lakos vagyok,így elég sokszor megfordulok az étteremben. Igazán nincs is semmi gond vele,de egy nagy problémám azért lenne. Remélem a tulajdonosok is olvassák ezeket a bejegyzéseket. Akkor jöjjön a probléma! Szerintem nincs a világon keményebb fa amiből a székek készültek. Távozáskor sajgó fenékkel hagyjuk el a helyiséget.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a napom az ittjartam. hu óbudai csúcshelyeinek meglátogatásáról szólt, lagalábbis az értékelők véleményét figyelembe véve. A Pizza Paradicsom szinte egy egyedülálló kezdeményezés a fővárosban, ugyanis egy olyan étteremről van szó, akik a hét minden napján éjjel-nappal nyitva tartanak és a melegkonyha is folyamatosan működik.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A környéken élek már egy ideje, ezért el kellett mennem, mert a barátaim közül mindenki erről az étteremről beszélt, ha beülős helyről volt szó. Úgy gondoltam, hogy túlspilázzák a dolgot, és ez a Pizza Paradicsom mánia valami "helyi szokás". De igazából igazuk volt, tényleg jó hely, finomak az ételek, kedves a kiszolgálás és otthonosan éreztem magam.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Nem rég fedeztük fel az éttermet,de rögtön két egymást követő alkalommal is visszatértünk. Remek ételek, figyelmes kiszolgálás! Személyes kedvencem a milánói borda, ilyen finom, omlós rántott húst, aminek a panírja is kiváló nagyon ritkán kapok étteremben. Fiam, bárány gyrost rendelt ami szintén nagyon ízletes volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
Sokszor járunk ide, nem véletlenül. Színház, koncert után,késő este is lehet friss meleg ételt kapni. Remek az étlap, amit nagyon hamar kihoznak. Bőséges a kínálat,a választásban ügyesen részt vesznek , ha külön kérés van igyekeznek segíteni. Ha telt ház van, akkor sem kell órákat várni a felszolgálásra. Az ételekben még soha nem csalódtunk.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Kicsit csalódott voltam, amikor zárva találtam a kedvenc éttermünket, de a házhozszállításon megnyugtattak, hogy csak felújításról van szó. Így legalább haza rendeltem, és végre kipróbálhattam ezt is. Egy tonhalas és egy fokhagymás bruschettát kértünk, mind a kettő nagyon finom volt. Ha valaki szereti a friss feltétekkel készült "pizzát" ajánlom, hogy próbálja ki mindkettőt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
A barátaim mind megfordultak ebben az étteremben, és jó véleménnyel voltak róla, eddig csak én maradtam ki ebből valamilyen oknál fogva. Egy hideg januári napon voltunk itt, de a rossz idő ellenére teltház volt, még jó, hogy foglaltunk asztalt előre. Hangulatos "kis" hely, az ételek bőségesek, és jól vannak elkészítve. A kiszolgálás sebességére sem lehetett panaszunk.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Hosszú idő után jó pizzára vágytunk, az interneten találtunk a Pizza paradicsom étteremre, ahova hétvégén ellátogattunk. Nem foglaltunk helyet előre, amit nem szabad kihagyni. Ennek ellenére véletlenül találtunk egy kétszemélyes üres asztalt, pedig az étterem tele volt. Egyszerű kis étterem egy park sarkába építve.

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 18.
Baráti körrel pizzáztunk a Pizza Paradicsomban. Annak ellenére hogy egy sima szerdai késő délután volt, nagyon zsúfolt volt a pizzéria, egymásba értek a székek, alig lehetett megmozdulni. Ennek ellenére finomat ettünk, a kiszolgálás kicsit kapkodós volt, de nem volt mit tenniük a sok vendég miatt. Kicsit bővíthetnék a helyet hogy ne legyen ennyire zsúfolt.

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 12.
Sokat kell utaznom a munkám miatt. A városokban, ahol megfordulok már megvannak a megszokott helyeim kávézásra, evésre, fagyizásra stb. Ezt a helyet eddig nem ismertem, most is csak a véletlennek volt köszönhető, hogy itt kötöttem ki: lerobbant az autóm, és túl hideg volt odakint, inkább náluk vártam a segítségre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.268 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
2021.04.30. - 2021.12.23.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
4 nap/3 éjszaka 60.765 - 66.765,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.28. - 2021.08.19.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.420 - 41.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.05.29.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.562 - 32.369,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2022.06.21.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással
2021.03.16. - 2021.12.29.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.645 - 20.749,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Pizza Paradicsom BudapestX