PletykaFészek - AsiaCenter Budapest

4,5
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház, szendvicsbár
PletykaFészek - AsiaCenter Budapest

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

PletykaFészek - AsiaCenter Budapest vélemények

2018. január 18.egyedül járt itt
Az Asia Center eldugott hátsó részén található kávézó, a kevésbé frekventált elhelyezkedésnek köszönhetően nyugis, nem lármás, ahol kényelmesen lehet megpihenni a vásárlás után vagy közben. A benti rész elég szűkös, itt kapott helyet a pult, viszont az üvegfal előtt több asztalt is kihelyeztek.
PletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Külső képPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étel/italPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étel/italPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étlap/itallapPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Külső képPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étlap/itallapPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étlap/itallapPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Külső képPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Külső képPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étlap/itallapPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Külső képPletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 27.családjával járt itt
Kellemes csalódás volt az ott töltött idő. Nem gondoltam volna, hogy az Ázsia Centerben van ilyen színvonalas kávézó. Családtagom egy cappuccinot, én pedig egy jeges kávét ittam. A felszolgálók nagyon kedvesek, a kávé finom és mint a képen látszik, látványosan voltak elkészítve. Maga a hely hangulatosan van kialakítva, nyugalmat áraszt és otthonos.
PletykaFészek - AsiaCenter Budapest - Étel/ital