nvinko

nvinko adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Tésztakedvelő  •  Nagyétkű  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2014.03.05
Utoljára itt2020.05.29

Gyenge 2017. szeptember 3.egyedül járt itt
Egy éjszakát töltöttem el ezen a szálláson augusztusban, egyedül. Egy ágyas szobát kaptam, ami elég apró volt, ahogy a kép is mutatja. Alig lehetett elférni. A wifi nem működött a szobában. Szinte mindig nagyon gyenge volt a jel és amikor épp fogta a telefon a vételt, akkor sem mindig működött. Reggelit kértem és egyáltalán nem voltam vele elégedett.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Balaton Fonyód -
Átlagos 2017. augusztus 27.családjával járt itt
Idén nyáron most voltunk itt másodjára, és a korábbi években is meglátogattuk már az éttermet. Visszatérő vendégek vagyunk, mert finomak az ételek, nagy a választék és az adagok méreteivel is meg vagyunk elégedve. Ami negatívumot említenék, az a kiszolgálás. Először is a pincér nem egyszer elfelejtette, hogy rendeltünk valamit és újra kellett neki szólni.
Kiváló 2014. március 5.családjával járt itt
Már évek óta járunk a családommal és ismerősökkel ebbe a szállodába és már több éve ez a kedvencünk. Minden évben el szoktunk menni. A hatalmas kertnek köszönhetően nyáron is élvezhető minden, mert a sok vendég szétszóródik. Nagyon kedves a személyzet, a szolgáltatások mennyisége sok, sportolási lehetőségek is vannak és a wellness részleggel is nagyon meg vagyunk elégedve.