Buda után Pesten is

Pléz Café - Corvin BudapestPléz Café - Corvin Budapest a térképen

2019. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. december 8.
A PLÉZ első, budai egységéről is elismerően számoltam már be itt, ezek után teljesen véletlenül akadtam bele a 2. nyitásukba, ezúttal a pesti oldalon, a Corvin sétány mögötti, közelmúltban felhúzott irodaház tömeg földszintjén. Még most kezd kialakulni ez a teljesen újjászületett környék, de a Pléz jól beleillik a környezetbe, és valószínűleg az itt dolgozók is megfelelő potenciális vendégkört jelenthetnek a számukra.
Az étel- és italkínálat megegyezik a budaiakéval. A hűtőpultban sokféle egészséges és trendi étel és ital, többségében kedvező áron, legalábbis semmit nem láttam, ami nagyon elszállt lett volna az árazás tekintetében.
Az ételek már eleve úgy vannak a pultban, hogy elvitelre becsomagolták, preferálják az elbomló papír csomagolást, de azért akad kevésbé környezetbarát műanyag megoldás is.
Szendvicsek, saláták, granola poharak, gyümölcs- és zöldséglevek.
Egy narancsos-mentás-gyömbéres italt vettem, mivel már késő délutánra járt az idő, és az étkezésen túl voltam.
A kiszolgálás érdektelen, semleges 2 fiatal hölgy személyében.
Elég sok asztalnál le lehet ülni helyben, de ezúttal elvitelre vásároltam.
Kiszolgálás:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Pléz Café - Corvin Budapest - Külső képPléz Café - Corvin Budapest - Külső képPléz Café - Corvin Budapest - Külső képPléz Café - Corvin Budapest - BelsőPléz Café - Corvin Budapest - Étel/italPléz Café - Corvin Budapest - Étel/italPléz Café - Corvin Budapest - Belső
Holiday Resorts Balatonszárszó - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat