Ugor: Mibe kötnék bele? - Punto Gelato Budapest

Punto Gelato Budapest értékelése

Mibe kötnék bele?

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Semmibe. A Flogában ebédeltem azután átsétáltam a Puntoba, csak pár méter, a desszertért. Meglepően, a kissé pukkant környékhez képest meglepően kulturált hely, két bűbájos lány fogadott, tényleg nagyon kedvesek voltak, sütemény képzeltem meg egy kávét talán, kis türelmet is kértem, mert a választék kissé meghökkentett. Végül miután láttam, hogy az ország tortái is itt sorakoznak évekre visszamenően, a 2016-os nyertest, az őrségi zöldet választottam, hozzá meg egy presszókávét. Semmii problémát nem találtam, ez egy remek hely. Méltán kedvelik mások is, jöttek is szám számmal az érdeklődők. Amúgy valami pizzéria is működik itt párhuzamosan, enne nem láttam jelét, csak az étlapon. A cukrászda-jelleg elnyomott mindent. A süti sem volt nagyon drága, és nagyon jól is esett, a kávé is jó volt, mit adhatnék cserébe, mint egy ötöst.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

1117 Budapest
Fehérvári út 50-52.

2018. augusztus 10.
A hely külsőleg szép, az ételkínálat viszont nagyon mutatós!!! Sajnos annyira nem szuper az ízvilág, mint amennyire a külsőségből gondolnánk. A fagylalt nagyon -nagyon szépen van kidíszítve, de elég drága. Ráadásul a díszítés zavaró, mert általában igazi és rengeteg gyümölcs található a...