Punto Gelato Budapest

Punto Gelato BudapestPunto Gelato Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
2025.04.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Punto Gelato Budapest vélemények

2055
2022. november 15.egyedül járt itt
Nézem a telefonomat, na, tényleg, régen voltunk itt a Puntoban. Ideje lenne valami sütit enni. Ez nem egy bonyolult megközelítés, de mindössze ennyi volt az indíték. Vevő be, lányok kedvesek a pultban, köszönnek, mosolyognak. Intek, hogy pillanat, végigpásztázom vadásztekintetemmel a süteményes pultot. Flódni! Na, az lesz az!
Punto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Külső kép
2020. február 18.a párjával járt itt
Rendszeres vendégei vagyunk a Puntónak. Volt már rossz benyomásunk is, de a legutolsó látogatásunk után újra jó benyomásokkal távoztunk. Nagyon finom volt a pizza, rendben volt a feltét is. Isteni a kávéjuk és a sütik is szépek és finomak. Sajnos a kiszolgálás nem igazán jó - alkalmanként nagyon figyelmetlenek , máskor nagyon kedvesek a pincérek. Úgy tűnik, hogy kevesen vannak a forgalomhoz.
2055
Kiváló 2019. október 9.egyedül járt itt
Semmibe. A Flogában ebédeltem azután átsétáltam a Puntoba, csak pár méter, a desszertért. Meglepően, a kissé pukkant környékhez képest meglepően kulturált hely, két bűbájos lány fogadott, tényleg nagyon kedvesek voltak, sütemény képzeltem meg egy kávét talán, kis türelmet is kértem, mert a választék kissé meghökkentett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 10.barátokkal járt itt
A hely külsőleg szép, az ételkínálat viszont nagyon mutatós! ! ! Sajnos annyira nem szuper az ízvilág, mint amennyire a külsőségből gondolnánk. A fagylalt nagyon -nagyon szépen van kidíszítve, de elég drága. Ráadásul a díszítés zavaró, mert általában igazi és rengeteg gyümölcs található a fagylaltok tégelyénél.
Átlagos 2015. november 8.barátokkal járt itt
A Punto Gelatoba a szomszédos mexikói étterem meglátogatása után ültünk be egy, illetve két desszert erejéig. Lehet, hogy szerencsésebb lett volna itt elfogyasztani a főételeket is, a pizzájuk, s a látványkonyhában minden bizonnyal a frissen készülő pasta számára forrásponton tartott víz bizalomgerjesztő volt.
Punto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - BelsőPunto Gelato Budapest - BelsőPunto Gelato Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. május 27.gyerekekkel járt itt
Nem igazán vagyunk ismerősek ezen a környéken (11. kerület, Fehérvári út), a közeli játszótéren voltunk kinn a gyerekekkel és Interneten kerestem a közelben fagyizót vagy cukrászdát. A cukrászda előtt közvetlenül találtunk parkolóhelyet, a teraszon sokan üldögéltek, és szinte mindenki fagyit evett, a remek napsütéses időben ez nem is volt meglepő.
Punto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - BelsőPunto Gelato Budapest - BelsőPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Étel/italPunto Gelato Budapest - Belső