Punto Gelato Budapest
1117 Budapest, Fehérvári út 50-52.

Punto Gelato Budapest a térképen

Punto Gelato Budapest értékelése:

fagyizó, kávézó - kávéház, pizzéria

Punto Gelato Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Punto Gelato Budapest vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Rendszeres vendégei vagyunk a Puntónak. Volt már rossz benyomásunk is, de a legutolsó látogatásunk után újra jó benyomásokkal távoztunk. Nagyon finom volt a pizza, rendben volt a feltét is. Isteni a kávéjuk és a sütik is szépek és finomak. Sajnos a kiszolgálás nem igazán jó - alkalmanként nagyon figyelmetlenek , máskor nagyon kedvesek a pincérek.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Semmibe. A Flogában ebédeltem azután átsétáltam a Puntoba, csak pár méter, a desszertért. Meglepően, a kissé pukkant környékhez képest meglepően kulturált hely, két bűbájos lány fogadott, tényleg nagyon kedvesek voltak, sütemény képzeltem meg egy kávét talán, kis türelmet is kértem, mert a választék kissé meghökkentett.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A hely külsőleg szép, az ételkínálat viszont nagyon mutatós! ! ! Sajnos annyira nem szuper az ízvilág, mint amennyire a külsőségből gondolnánk. A fagylalt nagyon -nagyon szépen van kidíszítve, de elég drága. Ráadásul a díszítés zavaró, mert általában igazi és rengeteg gyümölcs található a fagylaltok tégelyénél. De én úgy tapasztaltam, h NEM IGAZI GYÜMÖLCSBŐL készült.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 8.
A Punto Gelatoba a szomszédos mexikói étterem meglátogatása után ültünk be egy, illetve két desszert erejéig. Lehet, hogy szerencsésebb lett volna itt elfogyasztani a főételeket is, a pizzájuk, s a látványkonyhában minden bizonnyal a frissen készülő pasta számára forrásponton tartott víz bizalomgerjesztő volt. A pultban sorakozó szendvicsek sem néztek ki rosszul.
Cegléd
Gyöngyös

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem igazán vagyunk ismerősek ezen a környéken (11. kerület, Fehérvári út), a közeli játszótéren voltunk kinn a gyerekekkel és Interneten kerestem a közelben fagyizót vagy cukrászdát. A cukrászda előtt közvetlenül találtunk parkolóhelyet, a teraszon sokan üldögéltek, és szinte mindenki fagyit evett, a remek napsütéses időben ez nem is volt meglepő.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Napi ár 4 vagy több főre