Punto Gelato Budapest
1117 Budapest, Fehérvári út 50-52.

Punto Gelato Budapest a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Semmibe. A Flogában ebédeltem azután átsétáltam a Puntoba, csak pár méter, a desszertért. Meglepően, a kissé pukkant környékhez képest meglepően kulturált hely, két bűbájos lány fogadott, tényleg nagyon kedvesek voltak, sütemény képzeltem meg egy kávét talán, kis türelmet is kértem, mert a választék kissé meghökkentett.

pinky TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A hely külsőleg szép, az ételkínálat viszont nagyon mutatós! ! ! Sajnos annyira nem szuper az ízvilág, mint amennyire a külsőségből gondolnánk. A fagylalt nagyon -nagyon szépen van kidíszítve, de elég drága. Ráadásul a díszítés zavaró, mert általában igazi és rengeteg gyümölcs található a fagylaltok tégelyénél. De én úgy tapasztaltam, h NEM IGAZI GYÜMÖLCSBŐL készült.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 8.
A Punto Gelatoba a szomszédos mexikói étterem meglátogatása után ültünk be egy, illetve két desszert erejéig. Lehet, hogy szerencsésebb lett volna itt elfogyasztani a főételeket is, a pizzájuk, s a látványkonyhában minden bizonnyal a frissen készülő pasta számára forrásponton tartott víz bizalomgerjesztő volt. A pultban sorakozó szendvicsek sem néztek ki rosszul.
Cegléd
Gyöngyös

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem igazán vagyunk ismerősek ezen a környéken (11. kerület, Fehérvári út), a közeli játszótéren voltunk kinn a gyerekekkel és Interneten kerestem a közelben fagyizót vagy cukrászdát. A cukrászda előtt közvetlenül találtunk parkolóhelyet, a teraszon sokan üldögéltek, és szinte mindenki fagyit evett, a remek napsütéses időben ez nem is volt meglepő.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 8.969,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.11.30.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.11.18. - 2019.12.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Punto Gelato BudapestX