Raqpart Budapest

Hotel Yacht Siófok
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Pünkösd Szelestén
05.17-21.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste

Raqpart Budapest vélemények

Szörnyű 2020. december 9.barátokkal járt itt
Szörnyű a hely. Mind a "kiszolgálás" (ami igazából nincs), mind a minőség. 4 fős társasággal (hölgyek) szerettünk volna eltölteni egy kis időt a helyen, de egy óra elteltével felállítottak minket, hogy hagyjuk el a helyszínt, mert egy 6 fős társaság érkezne akik többet fogyasztanának mint mi, de nincs üres asztaluk.
2019. július 21., kollégákkal járt itt
Kifejezetten trendi nyári szórakozóhely és bár közvetlenül a Lánchíd pesti hídfőjénél, a Duna-parton. Érdekes, hogy egyáltalán hogyan kaphatott a hely ide építési és működési engedélyt, minden esetre a nyári hónapokban minden nap nyitva tartanak déltől egészen késő estig, éjfél utánig, sőt hétvégén éjjel 3-ig.
Raqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Külső képRaqpart Budapest - Belső