MeLill

MeLill adatlapja

Regisztráció2020.12.09
Utoljára itt2020.12.14

Gyenge 2020. december 14.családjával járt itt
Kiváló helyen, Pécs belvárosában, a Dzsámitól kb 3 perc sétára. A szobák és az étkezés hagy némi kívánni valót maga után. Elég régimódi maga a berendezés. Reggeli és vacsora kérhető. Ami nem tetszett, hogy kb 3 féle reggeliből választhattunk (rántotta, felvágott vagy virsli), elég kis adagot adtak, nem laktunk jól.
Szörnyű 2020. december 9.barátokkal járt itt
Szörnyű a hely. Mind a "kiszolgálás" (ami igazából nincs), mind a minőség. 4 fős társasággal (hölgyek) szerettünk volna eltölteni egy kis időt a helyen, de egy óra elteltével felállítottak minket, hogy hagyjuk el a helyszínt, mert egy 6 fős társaság érkezne akik többet fogyasztanának mint mi, de nincs üres asztaluk.
Kiváló 2020. december 9.családjával járt itt
Imádtuk! Családi ebédre tértünk be a kisvendéglőbe. Már abban a percben ahogy megérkeztünk a tulajdonos hölgy óriási mosollyal és szeretettel fogadott minket. Azonnal segített a hölgyeknek a kabátot elhelyezni és pillanatok alatt kaptunk egy asztalt. Az étlap tele van házilag elkészített minden káros anyagtól mentes finomsággal.