Amikor Tomi véletlenül pont a kedvenceidet főzi

Recept Bistro - Lehel Csarnok BudapestRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest a térképen

Kiváló 2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. január 22.
A Lehel Csarnok galériaszintjén, azon beül középtájékon, a régebbi vietnámi levesező és a Szilu talponálló kocsma között található étkezde továbbra is működik, legalább 5 éve. A helyet Tomi viszi egyszemélyben, talán emiatt hétvégén és késő délután (3-4 után) már nem tart nyitva. Minden nap kínál 2 féle levest, 1 tésztát, melyeket kis és nagy menükben lehet kombinálni. Nemcsak finomak és jól fűszerezettek az ételek, de adagban is kiadósak. Én a legkisebb menüt választottam, amiben kis adag leves és kis adag tészta szerepel (1550 Ft), de ezzel is bőségesen jóllaktam, igaz, nem tartozom a legnagyobb étkű emberek közé. A nagyobb adagos menük 1750 és 1950 Ft-ba kerülnek. A csülkös bableves és a paradicsomleves rizzsel közül én ez utóbbit választottam, míg a főétel vadas sertés volt spagettivel. A levesek és a tésztaétel egyébként önállóan is vásárolható. A levest papírpohárban, a tésztás szögletesre hajtogatható papírdobozban kaptam. Helyben lehet egyébként "rendes" porcelántányérból is enni.
Érdemes a kávét is megkóstolni a végén, ami hagyományos olasz pörkölésű Mauro kávé, egy eszpresszó 500 Ft-ba kerül.
Kedves, barátságos kiszolgálás párosul a jó ételekhez, a kellemes kávéhoz.
Helyben enni a szemben kihelyezett asztaloknál lehet, melyekből csupán 4 db van.
A népszerűséget jelzi, hogy ottjártamkor mindegyik asztal foglalt volt, és többen elvitelre is vásároltak.
A körülmények miatt az 5 pont az én racionális értékítéletem mentén kissé túlzás, de ezzel szerettem volna jelezni, hogy a tömeg-átlag 4 pontosok közül ez a hely azért többet nyújt, van benne valami plusz.
Hangulat:Átlagos
Recept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - EgyébRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - BelsőRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - BelsőRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - BelsőRecept Bistro - Lehel Csarnok Budapest - Belső

Recept Bistro - Lehel Csarnok további értékelései

2017.02.16egyedül
A Lehel Csarnok galériaszintjének üde színfoltja a Vietnami büfé mellett Leveses Tomi Recept Bisztró névre hallgató kis büféje. Talán az egész piac legfinomabb kávéja kapható itt, melyet olasz pörkölésű Caffe Mauro-ből főz nekünk Tomi, mondjuk igaz, a mezőny azért nem túl erős... egy eszpresszó...
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval