Rege Söröző Budapest

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Rege Söröző Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. február 20.barátokkal járt itt
Hajdani főnökömmel, kollégámmal összefutottunk az utcán véletlenül, aztán megbeszéltük, hogy sörözésig fokozzuk a nagy találkozás jelentőségét, és ő ezt a helyet javasolta. Én nem voltam annyira oda érte, de simán belementem, ezen nem múlik a kellemes nosztalgiázás.
Rege Söröző Budapest - MosdóRege Söröző Budapest - MosdóRege Söröző Budapest - MosdóRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - Étel/italRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Étlap/itallapRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - Belső
Gyenge 2019. május 26.egyedül járt itt
Régen jobb volt. Pénteken betévedtem, de nem is maradtam sokáig. Sok volt a gázos ember. Ez egy nagy hely, mindenféle ember megfordul itt, eléggé le is van lakva. Az árak legalább olcsók, de hát szokták mondani, olcsó húsnak híg a leve. . . Nagyobb társaságoknak ajánlom akik mondjuk egy buli előtt be akarnak alapozni, arra tökéletesen megfelel. Én többet nem megyek.
2082
Átlagos 2018. október 8.egyedül járt itt
A Rege mellett ezerszer elmentem már, régen, évtizedekkel ezelőtt még programok is alakultak itt, cimborákkal söröztünk, lányokkal találkoztunk, de most már nem volt annyira vonzó, kissé mintha más világ lett volna, mint ahová indultam. A leglátványosabb része a külső terasz, itt dohányzik, iszik a környék lakosságának egy metszete.
Átlagos 2018. október 6.barátokkal járt itt
Egy koncert előtt itt találkoztunk össze a barátokkal, mielőtt a Barba Negra felé vettük volna az irányt. Rajtunk kívül inkább idősebb és középkorú korosztály, nagyivók, akik nem az igényes italokra buknak, sokkal inkább a barátságos árfekvés a vonzó. Szinte tömve volt a hely, az asztaltársaságok egybeértek, nagy volt az alapzaj.
Rege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - Étel/italRege Söröző Budapest - Étel/italRege Söröző Budapest - BelsőRege Söröző Budapest - Étlap/itallapRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Étlap/itallapRege Söröző Budapest - Étlap/itallapRege Söröző Budapest - Külső képRege Söröző Budapest - Külső kép