Rengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest

kávézó - kávéház, teázó - teaház
Rengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest
Rengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 BudapestRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat
Nyári ajánlat
07.01-08.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló

Rengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 22.egyedül járt itt
Egykori miskolci matematika tanár által alapított földalatti kávézó az Élesztő szomszédságában. Olyan jelzők jutottak eszembe a rengetegről, mint: meghökkentő, varázslatos, nem szokványos, mesebeli, álombéli, de ugyanakkor kaotikus, szétszórt, értelmezhetetlen. Itt aztán minden van, ami egy lomtalanításkor, vagy a dédi gardróbjából, vagy a nyaraló sufnijából előkerülhet.
Rengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Étel/italRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - MosdóRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Étel/italRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Külső képRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - EgyébRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Étel/italRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - BelsőRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Külső képRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - EgyébRengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
2014. február 27.barátokkal járt itt
A Medvemenhelynek is nevezett romkávézó remek alkalom arra, hogy elüssük az időt, amíg kinyit 15. 00-kor az Élesztő. Sajnálom, hogy ezt a hangulatos kávézót ezzel kissé leminősítem, hiszen a kiszolgálás kedves, a választék korrekt. Mondjuk a forró csokoládét 70%os kakaótartalmúra kértem, de ahhoz képest elég laza volt az aromavilága.
Rengeteg RomKafé - avagy Míves 2.0 Budapest - Belső