Átlagos, fősodratú cukrászda

Rigó Jancsi Cukrászda BudapestRigó Jancsi Cukrászda Budapest a térképen

Átlagos 2016. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. november 30.
A Rigó Jancsi cukrászdába a Gault Millau kalauz 2017-es kiadásának bemutatója előtt mentem be. Ugyan ezek az események általában jóféle falatkákkal vagy akár komoly ételfelhozatallal működnek, de nem akartam kivárni az a másfél órát, míg evésre kerül a sor, inkább kértem egy szendvicset, szalámisat. Jónak mondható, ízletes szendvics volt, éhes embernek különösen.
A sütemények fősodratúak, a cégtábla és a beltér retro, szerethető.
A kiszolgálás nem különösebben moslygós, akkor sem, amikor lett volna rá alkalom. (Midőn egy gyermekes anyuka tolta volna ki a kocsiját nehezen boldogult az ajtó kinyitásával, a pultosok siettek volna a segítségére, de ott voltam a közelben s magam ugrottam fel - mi sem természetesebb. Köszönömöt nem vártam a pultosoktól, de egy mosolyt elfogadtam volna.) Kértem egy Ischlert is, az átlagos volt.
Nem rossz hely ez, lényegében átlagos, lehet, hogy egyszer kipróbálok még valami klasszikus tortát is tőlük.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Rigó Jancsi Cukrászda Budapest - Étel/italRigó Jancsi Cukrászda Budapest - BelsőRigó Jancsi Cukrászda Budapest - BelsőRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Külső kép

Rigó Jancsi Cukrászda további értékelései

2021.09.30gyerekekkel
Kedvenc helyünk volt,de a sütemények iztelenek,egyáltalán nem finomak,a fagylalt porból vannak. már,,régen igazi házi izek voltak,,ennek már vége.Csak a régi hangulat maradt a többi már sajnos nem.Hozzák vissza a régi recepteket azért jártunk oda
2017.07.02egyedül
Az Á Table-ból kifelé jövet az út másik oldalán láttam meg ezt a kis cukrászdát. A Rigó Jancsiban kisvárosi retró hangulat a 70-es évekből, mind a dizájnban, mind a "vevő-központúságban", ez utóbbi nem véletlenül idézőjelben. Akkoriban ezt a fogalmat nem használták és a gyakorlatban sem volt...
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa