Rigó Jancsi Cukrászda Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Rigó Jancsi Cukrászda Budapest vélemények

Átlagos 2021. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Kedvenc helyünk volt,de a sütemények iztelenek,egyáltalán nem finomak,a fagylalt porból vannak. már,,régen igazi házi izek voltak,,ennek már vége.Csak a régi hangulat maradt a többi már sajnos nem.Hozzák vissza a régi recepteket azért jártunk oda
Rigó Jancsi Cukrászda Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2017. július 2.egyedül járt itt
Az Á Table-ból kifelé jövet az út másik oldalán láttam meg ezt a kis cukrászdát. A Rigó Jancsiban kisvárosi retró hangulat a 70-es évekből, mind a dizájnban, mind a "vevő-központúságban", ez utóbbi nem véletlenül idézőjelben. Akkoriban ezt a fogalmat nem használták és a gyakorlatban sem volt jellemző az alkalmazásra.
Rigó Jancsi Cukrászda Budapest - Étel/italRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Külső képRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Étel/italRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Étel/italRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Külső képRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25815 feltöltött kép
Átlagos 2016. november 30.egyedül járt itt
A Rigó Jancsi cukrászdába a Gault Millau kalauz 2017-es kiadásának bemutatója előtt mentem be. Ugyan ezek az események általában jóféle falatkákkal vagy akár komoly ételfelhozatallal működnek, de nem akartam kivárni az a másfél órát, míg evésre kerül a sor, inkább kértem egy szendvicset, szalámisat.
Rigó Jancsi Cukrászda Budapest - Étel/italRigó Jancsi Cukrászda Budapest - BelsőRigó Jancsi Cukrászda Budapest - BelsőRigó Jancsi Cukrászda Budapest - Külső kép