Csalódás

Robinson Restaurant BudapestRobinson Restaurant Budapest a térképen

Átlagos 2016. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. február 29.
Többszöri próbálkozás után, sikerült asztalt foglalnunk.
Az étterem maga szép, tiszta, divatos, vagány, kellemes zene, romantikus hangulat.
A fogadtatás udvarias, profi, kítűnő. A kiszolgálás szintén kiváló, de mintha a pincérek egy kissé megfáradtak lennének.
Az előétel : Nyúl rilette. Finom volt, szépen tálalva, 3000.-Ft.
A főételek: 1. Tőkehal gratenburgonyával...hát inkább közepes volt, 5900.-Ft.
2. Omaha USDA Hátszin. Finom volt,de nem éreztem azt, hogy megérné a 11.900.-Ft-ot. Köret hozzá: Grill zöldség pedig kifejezetten gyenge volt. Közepesre vágott mindenféle zöldség.+1100.-Ft.
A desszertek:1. Túrógombóc. Szépen tálalva, de kissé túlfőzve. Közepes. 1500.-Ft
2. Kókuszos panna cotta. Inkább egy zselétömb volt feldíszítve.1500.-Ft
Szóval sokkal többre/finomabb ételekre számítottam.
Ételek / Italok:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Robinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Belső

Robinson Restaurant további értékelései

2019.10.19egyedül
Régóta listán szereplő étterem, sokszor elmentem már mellette és fotóztam is, de most végre ide is eljutottam. Különleges helyszín, a Városligeti tavon szigetként emelkedő kétszintes, érdekes formájú modern épület, előtte színes tehénnel vagy bikával. (ez nem igazán illik a képbe, de már évek...
2016.02.28a párjával
A párommal voltam itt nyáron, a kilátás gyönyörű! Az árak úgy gondolom megfelelőek és aki romantikus vacsorára vágyik,nagyon ajánlom neki ezt a helyet! :) A hangulat is jó, zene kellemes. A parkolással mikor mi voltunk, gond volt mivel este volt és ilyenkor sokkal többen vannak az étteremben..
2015.04.17a párjával
Párommal voltunk itt egy Romantikus vacsorán nyáron. Az étterem nagyon hangulatos belül is és kívül is . Nekünk a kinti rész jobban tetszett. A parkolás nehézkes, ha este van és sokan vannak a Ligeten. A kiszolgálás átlagos. Semmi extra. A zene jó volt ill. a mixer srác jól kevert. Az ételek...
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár