Robinson Restaurant Budapest

Robinson Restaurant Budapest
Robinson Restaurant BudapestRobinson Restaurant Budapest
Robinson Restaurant BudapestRobinson Restaurant Budapest

Robinson Restaurant Budapest bemutatkozása

A Robinson étterem 1989-ben nyitotta meg kapuit a gasztronómia kis szigetén, a Városligeti tavon, amely a Hősök terétől néhány perc sétával elérhető.
Az elmúlt évtizedekben a főváros közönségének és az itt élő külföldiek kedvelt éttermévé vált.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Robinson Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2019. október 19.egyedül járt itt
Régóta listán szereplő étterem, sokszor elmentem már mellette és fotóztam is, de most végre ide is eljutottam. Különleges helyszín, a Városligeti tavon szigetként emelkedő kétszintes, érdekes formájú modern épület, előtte színes tehénnel vagy bikával. (ez nem igazán illik a képbe, de már évek óta itt van).
Robinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - MosdóRobinson Restaurant Budapest - MosdóRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. február 29.a párjával járt itt
Többszöri próbálkozás után, sikerült asztalt foglalnunk. Az étterem maga szép, tiszta, divatos, vagány, kellemes zene, romantikus hangulat. A fogadtatás udvarias, profi, kítűnő. A kiszolgálás szintén kiváló, de mintha a pincérek egy kissé megfáradtak lennének. Az előétel : Nyúl rilette. Finom volt, szépen tálalva, 3000.
Robinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Belső
2016. február 28.a párjával járt itt
A párommal voltam itt nyáron, a kilátás gyönyörű!
Az árak úgy gondolom megfelelőek és aki romantikus vacsorára vágyik,nagyon ajánlom neki ezt a helyet! :)
A hangulat is jó, zene kellemes.
A parkolással mikor mi voltunk, gond volt mivel este volt és ilyenkor sokkal többen vannak az étteremben..
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 17.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt egy Romantikus vacsorán nyáron. Az étterem nagyon hangulatos belül is és kívül is . Nekünk a kinti rész jobban tetszett. A parkolás nehézkes, ha este van és sokan vannak a Ligeten. A kiszolgálás átlagos. Semmi extra. A zene jó volt ill. a mixer srác jól kevert. Az ételek adagjai majdnem Michelin* a tálalás is ezzel együtt az árak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. február 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretem ezt a helyet igaz elég külföldieknek megengedhető árakkal dolgoznak ,de tényleg jók az ételek ,kedvesek a pincérek szép a kilátás is hangulatos. A steak nagyon izlett a desszertek és borok is finomak voltak . ha különleges alkalom van csak ide érdemes jönni. talán a negativum annyi h csak este 6tól lehet menni és a parkolás is nehézkes ha sokan vannak a ligetben
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 25.családjával járt itt
Lakodalomban voltam itt. Nekem nagyon ízlettek az ételek. Többféle menüből választhattunk. Borzasztóan finom volt a lazac. Már az előétel önmagában annyira finom volt, ha nem lett volna más, már akkor elégedetten távoztam volna. Kellemes kubai zenekar szórakoztatott minket. Kint fűtötték a teraszt lámpákkal, így a hideg idő ellenére is jó volt levegőzni. Ajánlom bátran.
Szörnyű 2013. április 18.barátokkal járt itt
Barátainkkal, múlt hétvégén névnapot ünnepelni mentünk el hozzájuk, mivel gyönyörű idő volt, és régen voltunk ott, ( akkor még jó ötletnek tűnt). Tó, vadkacsák, kormorán minden volt amire csak vágytunk. Foglaltunk helyet, így oda ültünk ahova szerettünk volna. Ez rendben. Kértünk bort, Villányi Rosé-t nagyon rendben.
Robinson Restaurant Budapest a térképen
1146 BudapestVárosligeti tó 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • táncos hely
H-V
magyar, nemzetközi