Csodálatos környezet, Városligeti-tó

Robinson Restaurant BudapestRobinson Restaurant Budapest a térképen

Kiváló 2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 19.
Régóta listán szereplő étterem, sokszor elmentem már mellette és fotóztam is, de most végre ide is eljutottam.
Különleges helyszín, a Városligeti tavon szigetként emelkedő kétszintes, érdekes formájú modern épület, előtte színes tehénnel vagy bikával. (ez nem igazán illik a képbe, de már évek óta itt van).
A vendégek többsége külföldi, ezek után igen jólesett, hogy a pincérek különleges figyelemmel, gondossággal voltak a magyar vendégek iránt, így irányomban is. Nagyon jó helyet kínáltak az ablaknál, tóra és a Vajdahunyad várára néző full panorámás ablaknál, pedig csak egyedül voltam, és végig sem ettem a menüt.
Az étlap színes, izgalmas, megjelennek benne magyar klasszikusok is, vegyítve nemzetközi fogásokkal. Árak a környékhez mérten átlagnál magasabbak. Az étterem steak-ben, húsokban erős, de burger is van.
A pincérrel egyeztetve egy Robinson tapas tálat választottam, magyaros házi paprikás szalámi, füstölt sonka, paprika, hagyma, sajt, Camembert, fekete olívabogyó, házi körözött, csemege uborka, friss paradicsom, kitűnő kovászos házi kenyér.
Az italok drágák (Römerquelle 0,33-as víz majdnem 800 Ft).
Kötelező szervizdíj talán a legmagasabb a városban, 13,5%.
A konyha közepes gyorsaságú, mivel nyitott pulttal működik, ha éppen arrafelé néz a helyünk, meg lehet figyelni az előkészületeket.
A teraszról minden irányban csodálatos a kilátás.
Érdemes arra figyelni, hogy napközben 15-18 óra között konyhaszünet van.
Hangulat:Kiváló
Robinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étel/italRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - MosdóRobinson Restaurant Budapest - MosdóRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - EgyébRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - BelsőRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Étlap/itallapRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső képRobinson Restaurant Budapest - Külső kép

Robinson Restaurant további értékelései

2016.02.29a párjával
Többszöri próbálkozás után, sikerült asztalt foglalnunk. Az étterem maga szép, tiszta, divatos, vagány, kellemes zene, romantikus hangulat. A fogadtatás udvarias, profi, kítűnő. A kiszolgálás szintén kiváló, de mintha a pincérek egy kissé megfáradtak lennének. Az előétel : Nyúl rilette....
2016.02.28a párjával
A párommal voltam itt nyáron, a kilátás gyönyörű! Az árak úgy gondolom megfelelőek és aki romantikus vacsorára vágyik,nagyon ajánlom neki ezt a helyet! :) A hangulat is jó, zene kellemes. A parkolással mikor mi voltunk, gond volt mivel este volt és ilyenkor sokkal többen vannak az étteremben..
2015.04.17a párjával
Párommal voltunk itt egy Romantikus vacsorán nyáron. Az étterem nagyon hangulatos belül is és kívül is . Nekünk a kinti rész jobban tetszett. A parkolás nehézkes, ha este van és sokan vannak a Ligeten. A kiszolgálás átlagos. Semmi extra. A zene jó volt ill. a mixer srác jól kevert. Az ételek...
Hotel Magistern Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Magistern Siófok