Az egyik legjobb szórakozóhely Pesten

RoHAM Bar BudapestRoHAM Bar Budapest a térképen

2015. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. június 1.
Jó párszor megfordultam itt a barátaimmal, elsősorban késő esti, éjszakai órákban, koncerteken. Persze nemcsak a zenét hallgattuk-néztük, a bár kínálatát is teszteltük, a magam részéről leginkább az italokat. Rendezvények idején a bárpultnál mindig nagy a forgalom, tolongás, de a fiatal személyzet egész éjjel pörög, jó kedvűek, barátságosak.
Egyik alkalommal a pultos fiú ügyetlenül tette oda az egyik röviditalos poharunkat és egy apró kortynyi kifröccsent belőle a pultra. Sűrű bocsánatkérések közepette előkapta az üveget és 2 másik italt töltött nekünk teljesen ingyen (miközben az eredetileg rendelt 2 italt is kiadta).
A bejárattól jobbra lévő ételes pultnál szendvicseket készítenek, a hozzávalók összeállítása tekintetében abszolút rugalmasak, mindenkinek azt tesznek bele, amit szeretne.
A bejárat előtt van pár szék és kis asztal, de a szűk járdán nem igazán van sok hely, és a dohányosok is mindig itt gyűlnek össze. A benti részben, ahol a pult is van, elég sok asztal és szék található, a berendezés egyszerű, mondhatni retró. A benti terem a koncertterem, a fal körül itt is vannak székek asztalok. Kiszolgálás nincs, a pultnál kell rendelni.
A mosdók állapota lehetne jobb is.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
RoHAM Bar Budapest - Külső képRoHAM Bar Budapest - BelsőRoHAM Bar Budapest - Belső

RoHAM Bar további értékelései

2016.01.12barátokkal
Ha emlékezem nem csal, a Roham bár helyén működött hosszú éveken, sőt évtizedeken keresztül a Metró klub. Mi a tavalyi évben egy hosszabb turné keretében fordultunk meg itt, pihenésképpen. Tetszett az ételes pult, ki is használtam a lehetőséget és vettem egy szendvicset, egy minőségi buciba...
Thermal Panzió Igal - Nyári vakáció - ingyenes fürdőbelépővel, félpanzióval
Nyári vakáció - ingyenes fürdőbelépővel, félpanzióval
06.06-09.30.
Thermal Panzió Igal