RoHAM Bar Budapest

RoHAM Bar BudapestRoHAM Bar Budapest
RoHAM Bar BudapestRoHAM Bar Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Alfa Hotel Miskolctapolca - Nyári vakáció
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

RoHAM Bar Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2016. január 12.barátokkal járt itt
Ha emlékezem nem csal, a Roham bár helyén működött hosszú éveken, sőt évtizedeken keresztül a Metró klub. Mi a tavalyi évben egy hosszabb turné keretében fordultunk meg itt, pihenésképpen. Tetszett az ételes pult, ki is használtam a lehetőséget és vettem egy szendvicset, egy minőségi buciba tettek valami zakuszkaszerű zöldségragut, jobbacska volt az összhatás, színvonalasabb az átlagos kocsmai ételeknél.
RoHAM Bar Budapest - BelsőRoHAM Bar Budapest - Étel/italRoHAM Bar Budapest - Étel/italRoHAM Bar Budapest - Étel/italRoHAM Bar Budapest - BelsőRoHAM Bar Budapest - Külső képRoHAM Bar Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2015. június 1.barátokkal járt itt
Jó párszor megfordultam itt a barátaimmal, elsősorban késő esti, éjszakai órákban, koncerteken. Persze nemcsak a zenét hallgattuk-néztük, a bár kínálatát is teszteltük, a magam részéről leginkább az italokat. Rendezvények idején a bárpultnál mindig nagy a forgalom, tolongás, de a fiatal személyzet egész éjjel pörög, jó kedvűek, barátságosak.
RoHAM Bar Budapest - Külső képRoHAM Bar Budapest - BelsőRoHAM Bar Budapest - Belső