Így is ismerheted: Kínai Gyorsétterem - Karinthy Frigyes út
3,7
gyorsétterem, kávézó - kávéház, ételbár
Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó Budapest
Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó BudapestRondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó Budapest

Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Azúr Siófok

Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó Budapest vélemények

2076
Gyenge 2019. július 30.egyedül járt itt
Kifejezetten pocsék ötlet volt ma tőlem, hogy ide bementem. nem is nagyon látszik kívülről, hogy kínai gyorsétterem, csak annyit olvastam, hogy Rondo. . . nem figyeltem, Kiderült, hogy nem is Rondo, hanem Arany Liliom, de ez a kínai éttermeknél gyakran előfordul. De ha már bent voltam, nem fordultam vissza, kétesélyes, gondoltam.
Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. november 20.családjával járt itt
Egy tökéletes kinai minden tekintetébe könnyű megközelíteni több különlegességet is lehet kapni pl.sertés golyócskákat currys csirkét narancsos csirkét különböző salátákat rengeteg féle tejberizst és nem utolsósorban sushit. Visszatérős hely