Egy rossz döntés

Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó BudapestRondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó Budapest a térképen

Gyenge 2019. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. július 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Kifejezetten pocsék ötlet volt ma tőlem, hogy ide bementem. nem is nagyon látszik kívülről, hogy kínai gyorsétterem, csak annyit olvastam, hogy Rondo...nem figyeltem, Kiderült, hogy nem is Rondo, hanem Arany Liliom, de ez a kínai éttermeknél gyakran előfordul. De ha már bent voltam, nem fordultam vissza, kétesélyes, gondoltam. Ázsiaiban már minden színvonalon voltam. Ez az egyik legalja. A harsány és testes hölgy többfélét kérdezett, amiből nem értettem semmit, hiába ismételgette el, gondoltam, hogy a szokásos rutin, itt eszem vagy sem, csípőset vagy sem... és úgy is lett. Rámutogatással aztán megoldódott. Ritka pocsék kacsát ettem pirított tésztával, meg a szokásos csípős káposztával, a savanyúsággal nem volt semmi baj, pont olyan volt, mint szokott... de a kacsa... brrr... nem is ittam semmit, fizettem, elmenekültem, és remélem, hogy nem leszek rosszul.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/ital

Rondo Kínai Gyorsétterem & Kávézó további értékelései

2015.11.20családjával
Egy tökéletes kinai minden tekintetébe könnyű megközelíteni több különlegességet is lehet kapni pl.sertés golyócskákat currys csirkét narancsos csirkét különböző salátákat rengeteg féle tejberizst és nem utolsósorban sushit. Visszatérős hely
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat