Ruin Brew Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Ruin Brew Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. április 8.barátokkal járt itt
Tavaly évvége előtt két alkalommal is megfordultam itt. Mindkét alkalommal egy közeli szórakozóhelyre indultunk koncertre, előtte néztünk be ide. Viszonylag új nyitású hely, a berendezés meglehetősen puritán, személytelen. A földszinten lévő bárszékes asztalok egyikénél ültünk le, az emeleten padok vannak, de azt még sivárabbnak találtam, csak a mosdó miatt mentem fel.
Ruin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - EgyébRuin Brew Budapest - Egyéb