Ruyi Asia - KöKi Terminál Budapest

gyorsétterem, ételbár
Ruyi Asia - KöKi Terminál Budapest
Ruyi Asia - KöKi Terminál BudapestRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest
Ruyi Asia - KöKi Terminál BudapestRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Ruyi Asia - KöKi Terminál Budapest vélemények

Kiváló 2018. október 3.a párjával járt itt
Gyakran vásárolunk a Köki Terminál üzleteiben, leginkább délelőtt, de sosem megyünk föl az éttermekhez. Most úgy alakult, hogy dél körül jártunk arra, hát kipróbáltuk. Éppen átalakítás folyik, az ételudvar fele le van zárva, elkerítve, talán a padokat, asztalokat cserélik. Még sincs rumli, a terep tiszta és a körülményekhez képest rendezett.
Ruyi Asia - KöKi Terminál Budapest - BelsőRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest - Étel/italRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest - Étel/italRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest - Étel/italRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest - Étel/italRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest - Étel/italRuyi Asia - KöKi Terminál Budapest - Étel/ital