Salt N Pepper - Allee Budapest

2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Salt N Pepper - Allee Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2024. március 19.egyedül járt itt
Most így, utólag, hát na. . . lehet, hogy azért nem bírtam megenni Budaörsön a Fenyőben a teljes ebédemet, mert itt délelőtt elbűnöztem egy tányérnyi húst. De van mentségem. . . Szóval, vérvételre kellett mennem a Fehérvári útra, kb, 10 órakor volt, és ugyebár az ember előtte nem ehet. De utána aztán ami belefér. . .
Salt N Pepper - Allee Budapest - Étel/italSalt N Pepper - Allee Budapest - Étel/italSalt N Pepper - Allee Budapest - Étel/italSalt N Pepper - Allee Budapest - Étlap/itallapSalt N Pepper - Allee Budapest - Étel/italSalt N Pepper - Allee Budapest - Étel/italSalt N Pepper - Allee Budapest - Külső képSalt N Pepper - Allee Budapest - Külső képSalt N Pepper - Allee Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2023. október 19., kollégákkal járt itt
Az Allée Bevásárlóközpontban a Konyha23 "élő" tesztelését követően jó ötletnek gondoltam másnapra elvitele ebédet is beszerezni, így esett a választás a Salt'N'Pepper önkiszolgáló étkezdére, amelynek Corvin Plázában lévő egységét már korábban több alkalommal kipróbáltuk, és a maga nemében a jobbak közé soroltam be emlékeimben.
Salt N Pepper - Allee Budapest - EgyébSalt N Pepper - Allee Budapest - EgyébSalt N Pepper - Allee Budapest - EgyébSalt N Pepper - Allee Budapest - EgyébSalt N Pepper - Allee Budapest - EgyébSalt N Pepper - Allee Budapest - Egyéb
Átlagos 2022. november 2.egyedül járt itt
Ma Allee, délután már ideje volt valamit enni, felmentem az emeletre, ez akadt. Sem túl jó, sem túl rossz emlékem nem volt innen, nem is számítottam semmi szokatlanra, parázsburgonyával ettem pankós csirkemellet, hozzá uborkát és paradicsomot vegyesen. Erdei gyümölcsös lé volt a kísérőjük.
Átlagos 2021. szeptember 1.egyedül járt itt
Tegnap is Allee felé vettem az irányt ebédkutató tevékenységem kapcsán, és érdeklődésem most a Salt N Pepper felé fordult. Viszonylag új idetelepülés ez is, sorban kóstolgatom a jövevényeket. Itt részben kontinentális a kínálat, részben innovatív, részben divatnemzetközi.