Senbazuru Bistro Budapest

2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Senbazuru Bistro Budapest vélemények

Átlagos 2019. július 27.egyedül járt itt
Korábbi kínai-japán étterem helyén nyitott keleti étterem a Jókai térnél. A névadó, papírból hajtogatott színes darumadarak adják a fő díszítőelemet, amelyekből több száz lóg a plafonról, valamint a mű-virágzó cseresznyefán is pihen több tucat. Ebédidőben elvileg 4 féle menüből lehet választani 1990 Ft-ért.
Senbazuru Bistro Budapest - Étlap/itallapSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - Étlap/itallapSenbazuru Bistro Budapest - Étlap/itallapSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - Külső képSenbazuru Bistro Budapest - Étlap/itallapSenbazuru Bistro Budapest - Külső képSenbazuru Bistro Budapest - Külső kép
2019. július 8.a párjával járt itt
Ezen a címen működött hajdan a Szusigyár, majd lett belőle Nori Sushi Bar, azt hittük, újabb névváltoztatással állunk szemben. De nem, az ismert keskeny üzlethelyiség bezárva, és mellette nyílt nemrég egy kellemes hangulatú bisztró. Az étterembe lépve virágzó cseresznyefa fogad, a plafonról pedig ötszáz papír darumadár lóg.
Senbazuru Bistro Budapest - Külső képSenbazuru Bistro Budapest - MosdóSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - Étel/italSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - EgyébSenbazuru Bistro Budapest - Étlap/itallapSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - BelsőSenbazuru Bistro Budapest - Egyéb