Shalimar Indiai Étterem Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Shalimar Indiai Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2019. november 6.egyedül járt itt
Kifizettem a rendelést. 1 óra 40 perc múlva már hívtam őket, hogy merre tart az étel. Azt mondták már kiküldték, hamarason megérkezik. Hát nem érkezett meg. Soha. Egy idő után már fel sem vették a telefont.
Kiváló 2018. július 16.a párjával járt itt
Kiváló és minőségi étterem. Remek ár-érték arány. Az ételek és italok valódi autentikus indiaiak és ízletesek. A kiszolgálás rendkívül jó és barátságos. Az adagok mennyisége is megfelelő, sőt még elvitelre is jutott belőle. :) Remek a helyszín is a Belvárosban. Mindenkinek tudom ajánlani. Biztos vagyok benne, hogy Mi sem csak egyszeri vendégek voltunk ott.
Kiváló 2015. augusztus 17.egyedül járt itt
Nem is tudom, hogyan maradhatott ki eddig az ételemből a Shalimar, talán a Dob utca, mint környék nem volnzott annyira. . . Kifejezetten szeretem az indiai konyhát, magam is szoktam otthon főzni, és a legtöbb budapesti indiai étteremben jártam már, jó néhányban visszatérő vendég vagyok. Hétköznap ebédidőben mentem. 12. 00-16.
Shalimar Indiai Étterem Budapest - BelsőShalimar Indiai Étterem Budapest - BelsőShalimar Indiai Étterem Budapest - MosdóShalimar Indiai Étterem Budapest - MosdóShalimar Indiai Étterem Budapest - Étel/italShalimar Indiai Étterem Budapest - Étel/italShalimar Indiai Étterem Budapest - BelsőShalimar Indiai Étterem Budapest - BelsőShalimar Indiai Étterem Budapest - Étlap/itallapShalimar Indiai Étterem Budapest - BelsőShalimar Indiai Étterem Budapest - BelsőShalimar Indiai Étterem Budapest - Külső képShalimar Indiai Étterem Budapest - Külső képShalimar Indiai Étterem Budapest - Külső képShalimar Indiai Étterem Budapest - Külső képShalimar Indiai Étterem Budapest - Külső kép
Shalimar Indiai Étterem Budapest a térképen
1024 BudapestKeleti Károly u. 4.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü
ázsiai, indiai