Smokey Monkies BBQ - Westend Budapest

Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Smokey Monkies BBQ - Westend Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2022. május 22.gyerekekkel járt itt
Már három alkalommal ettem itt, de most jutok el az értékelésig. A Westend aluljárószinten a sok-sok gyorsétterem egyike ez, ahol marha, csirke, sertés húsokból készült fast foodot kínálnak. Egyrészt hamburgereket, másrészt quesadillát, akár menüben is. Most legutóbb marhahúsos quesadillát ettem (1490 Ft), amelyből a legerősebb elem éppen a 12-14 órát érlelt, füstölt marhaszegy volt.
Smokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - BelsőSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - EgyébSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - BelsőSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étlap/itallapSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étlap/itallapSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étel/italSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étel/italSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étel/italSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étel/italSmokey Monkies BBQ - Westend Budapest - Étel/ital