Sógor Vendéglő Budapest

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Sógor Vendéglő Budapest vélemények

Szörnyű 2021. május 2.a párjával járt itt
Mai napon elvitelre rendeltem csülköt pékné módra, ami csülökbőr és csülökmócsing pörkölt volt pár kocka krumplival. Telefonon jeleztem a problémát, mire azt a választ kaptam, hogy náluk ez az étel ilyen, ha nem tetszik menjek MÁSHOVA. A korábbi tapasztalataim pedig, hogy a berendezés 70-s évek beli, ami nem lenne olyan nagy probléma, ha a személyzet lenne a vendégekért, és nem fordítva.
Szörnyű 2019. szeptember 1.családjával járt itt
Megmondom őszintén én nem szoktak véleményt írni soha , de ami velünk történt ebben az Étteremben úgy döntöttem ezt mindenképpen elpanaszolom! 2019. 08. 31-én Szörnyű élményben volt részünk! Kezdeném azzal hogy, mostanság nem sűrűn járunk Étterembe, de,kivételt tettünk és asztalt foglaltattunk Szombatra.
2016. február 6.családjával járt itt
Kedves kis lakótelepi helységekből átalakított étterem ami egy családi ebéd elfogyasztására ideális.Finom és reális árú ételek és kedves kiszolgálás.A kötött panel struktúra ellenére családias hangulatú berendezés és helyiségek. Sajnos vasárnap a parkolás kicsit körülményes de megoldható.
Gyenge 2014. november 1.családjával járt itt
Átlagos hétvége, asztalfoglalás 13. 00-ra, 13. 45-kor elfogyott a türelmem, és szóltam, hogy hahó itt vagyunk. Jött is egy joggingos hölgyike pincérnek beállítva. Nagy reményekkel rendeltünk, noha kérdéseinkre vagy nem tudott a "felszolgáló" válaszolni, vagy úgy kezdte mondanivalóját, hogy "szerintem. . . . ". Az ételekre kb.
Kiváló 2013. október 29.családjával járt itt
Káposztásmegyer, panelházak . . . :) . . . sokan vannak így, családi hangyaboly :) . . . és ezt a környezetet már több tíz éve feldobja egy régóta működő a 70-es évek végét visszahozó "hangulatos", családias és nagy szeretettel fogadó Sógor :) Vendéglő . . .