SonkaArcok Bárkonyha Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

SonkaArcok Bárkonyha Budapest vélemények

Átlagos 2017. március 28.egyedül járt itt
Az Egyetem téren lévő jó hírű ún. bárkonyhába (a SonkaArcok kategorizálták magukat imigyen) már régóta szerettem volna eljutni. Amikor errefelé sétáltam, szimpatikus volt a hangulata, a dizájn, ami az utcáról is látszik a nyitott portálnak köszönhetően, és az étlap is érdekesnek tűnt.
SonkaArcok Bárkonyha Budapest - Étlap/itallapSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Étel/italSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - MosdóSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Étlap/itallapSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Étel/italSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Étel/italSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Étlap/itallapSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - BelsőSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső képSonkaArcok Bárkonyha Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 29., kollégákkal járt itt
Az étterem ebédmenüjét próbáltam ki többször is, és még egyszer sem csalódtam. A háromfogásos menüben egy leves vagy előétel, egy főfogás és egy desszert tartozik, ami ha jól emlékszem, 1400 Ft-ba kerül. Árban lehet természetesen olcsóbbat találni a környéken, de itt a hétköznapi ebéd minősége és színvonala megegyezik egy minőségi éttermi étkezéssel.
Kiváló 2013. október 28.családjával járt itt
Az igazság az, hogy volt egy igen negatív tapasztalatom itt, úgy fél éve betértem s asztalt szerettem volna foglalni estére. Egy mogorva úr elkérte a telefonszámomat azzal, hogy majd jelzik, ha kerül asztal, holott, lett volna, ez látszott a füzeten. Szerintem a hajtókám jelvénye nem tetszett a pincérnek. Persze nem telefonáltak egyáltalán.