Spiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest

3,7
cukrászda, fagyizó
Spiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest
Spiller Cukrászda - Promontor Udvar BudapestSpiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Spiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest vélemények

Átlagos 2023. október 1., csoporttal járt itt
A Spiller Cukrászda másik egységében, Gazdagréten már jártam, így amikor Budafokon a Promontor Udvar mondhatjuk, főtérként funkcionáló parkos részén megláttam a Spiller feliratot, már nagyjából tudtam, mire lehet számítani. Fősodratú cukrászda, ismertebb sütemények, torták, fagylaltok, kávé, hagyományos küllemben, alapanyagokkal és elkészítéssel.
Spiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest - Külső képSpiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest - Külső képSpiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest - Étel/italSpiller Cukrászda - Promontor Udvar Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2019. június 26., kollégákkal járt itt
10 éve nagyon finom torták és fagyik voltak, aztán ehetetlen, cukros ízűre romlott.
Kb. 2 évvel ezelőttig. . . nem tudni, h tulajdonos, vagy cukrászcsere következménye.
A fagyik kifejezetten jók, a torták közül van még 1-2 , ami kissé ízetlen.
Van klíma, bár a kiszolgálás átlagos.
Az árak nem vészesen magasak. Kártyával nem lehet fizetni.