ZigZag: Elveszett a takarítós szertár kulcsa? - Starbucks - Kolosy tér Budapest

Starbucks - Kolosy tér Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Elveszett a takarítós szertár kulcsa?

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Starbucks idei nyitású egysége a Kolosy téri piac vadiúj, szépen felújított épületében, a sarkon kapott helyet. A 2 szintes kávézóban a pult a földszinten található, itt minden asztal foglalt volt, de az emeleten további ülőhelyeket alakítottak ki. A rendelésfelvétel és a fizetés a pultnál történik. Az emeleten borzasztó meleg volt, nem jó a fűtésszabályozás.
A kávék mellé választható ételek: bagel szendvics, amerikai típusú desszertek: gofri, fahéjas tekercs (690 Ft), croissant szendvicsek (890 Ft), bagett, New York sajttorta, almás pite, csokitorta.
Egy eszpresszó macchiato tejszínhabbal 590 Ft, a hibiszkusz tea 890 Ft, a sima, nem ízesített Latte 990 Ft volt. A laktózmentes tejért viszont nem kellett felárat fizetni.
Lehet választani, hogy elvitelre vagy helyben fogyasztásra kéri az ember a kávét, de aztán ezt nem mindig sikerül a baristáknak eltalálni.
Az emeleti asztaloknál nem igazán volt takarítás, a távozó vendégek után több asztalnál is jókora mocsok maradt.
ennyi pénzért szerintem elvárható, hogy ne a vendégeknek kelljen az előttük lévő lusták és igénytelenek után pakolniuk és takarítaniuk, ha le akarnak ülni.
A mosdó sem volt különb. Nem volt WC papír és kéztörlő sem, a szemetesből viszont folyt ki a használt papír.
Összességében ez számomra nem ajánlott kategória, bízom benne, hogy ez elmúlt hónapokban változtak, fejlődtek.

Ennyire tetszett: Gyenge

1036 Budapest
Lajos u. 36.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2020. október 26.
Forgalmas útszakaszon, a Bazilika és a Városház közötti főút mentén található a Szamos-hálózat esztergomi egysége. Cukrászda, kávézó és fagyizó is egyidejűleg. Régi, patinás polgári épület, a beltér is megérdemel egy pillantást, tradicionális, kissé régies kávéházi berendezés, elég sok asztallal,...

2020. október 25.
Az egyik legjobb kávézó Budapesten, legalábbis nekem nagyon tetszett. Specialty, azaz újhullámos kávét főznek, 2018-ban nyitottak meg a Fő utcában, a Lánchíd budai hídfő közelében. Reggel már a standard munkakezdés előtt, fél 8-kor nyitnak, viszont délután 4-kor már zárnak is. La Marzocco...

2020. október 25.
Mivel a hotelben szálltunk meg, így ittlétünk alatt a szálloda éttermében étkeztünk, leginkább praktikus okok miatt, nem azért mert annyira jónak találtuk. A reggeli átlagos svédasztalos kínálat, egyáltalán nem közelíti meg a 4 csillagos szintet (van egy jó pár összehasonlítási alapom...