Start Craft Beer Bar Budapest

Start Craft Beer Bar Budapest
Start Craft Beer Bar BudapestStart Craft Beer Bar Budapest
Start Craft Beer Bar BudapestStart Craft Beer Bar Budapest

Start Craft Beer Bar Budapest bemutatkozása

Bárunkban a magyar kézműves sörök mellett, olcsó akciókkal, pálinkákkal, shotokkal...remek italokkal és sziporkázó hangulattal várunk titeket :)!

Elizabeth Hotel Gyula - Tiszta erőből nyár
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Start Craft Beer Bar Budapest vélemények

2017. november 27.a párjával járt itt
Pici söröző a Kazinczy utcában, mindössze néhány asztal. A sörválaszték kézműves sörökből áll, közepes választék, nem feltétlenül a legjobb főzdéktől. Kóstoltunk csapról Jokerface IPA-t a Legendától, ami remek volt, meg egy üveg 2222-t a Bigfoot-tól, ami rémes. Az itallapon nem tüntetik fel a főzdék nevét, ezen változtatni kellene.
Átlagos 2015. október 27.barátokkal járt itt
Szűk kis hely, amely majdnem elveszik a tömegben. Ha jól belegondolok szerintem 30-40 főnél több nem nagyon férne el benne. Amikor mi voltunk (hétköznap este) kb. fél ház volt. Kérem itt van ám mindenféle finom egyedi kézműves sör, amelyeket azért már máshonnan ismerhet az arra érdeklődő.
Start Craft Beer Bar Budapest - Külső kép
Start Craft Beer Bar válasza
Kedves értékelő!

Elöszőr is köszönjük szépen az értékelést, a fényképeket, hogy időt szántál ránk :)! Amit tudni érdemes rólunk: nincs alkalmazottunk, ketten tulajdonosok működtetjük a sörbárt immárom 8 hónapja, tehát frissek vagyunk a környéken! A "csapos legény" az egyik tulajdonos, és emlékszik a kis csapatra mikor nálunk jártatok!
2015. november 17., Start Craft Beer Bar, tulajdonos
2015. október 15.barátokkal járt itt
Nem tudom, hogy működhet fél éve egy kézműves söröző a Kazinczy utcában úgy, hogy ne akadjak egész mostanig bele. De bizonyára nem vezetett félre a csapos a nyitás idejét illetően. A fő az, persze, hogy megleltük. Miközben lépteinket a Legfelső Beeróság felé irányítottuk, egyszer csak a Start kézműves sörözőre lettünk figyelmesek.
Start Craft Beer Bar Budapest - Étlap/itallapStart Craft Beer Bar Budapest - Étlap/itallapStart Craft Beer Bar Budapest - BelsőStart Craft Beer Bar Budapest - BelsőStart Craft Beer Bar Budapest - BelsőStart Craft Beer Bar Budapest - Külső kép
Start Craft Beer Bar válasza
Köszönjük szépen a kedves szavakat és az idöt amit Ránk szántál :)!
Sör választékunkat folyamatosan bövitjük, érdemes visszanézni hozzánk!
2015. november 17., Start Craft Beer Bar, tulajdonos
Start Craft Beer Bar Budapest a térképen
1077 BudapestKazinczy u. 20.
06 70 427 29 01
• ingyenes WIFI • csoportokat szívesen fogad • koktélok • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS
P-Szo
V
Zene
Gépzene: heavy metal, reggae, rock, rock&roll
Kézműves SörÖk nagy választéka