Stefánia a Városliget szomszédságában

Stefánia Pizzéria & Étterem BudapestStefánia Pizzéria & Étterem Budapest a térképen

Kiváló 2020. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 9.
Már másodszor jártam itt és ezen a hétvégén kétszer is jártam itt. Mindannyiszor megelégedetten távoztam. Maga az étterem belsőnem semmi jellegzetessége nincs, azonban mindig tele van, ennek ellenére mindig sikerült asztalfoglalás nélkül helyet kapni.
A kiszolgálás előzékeny, kedves. Széles az ételválaszték. Első este parmezános bundában sült jércemel filét kértem parajos ricottával. Hatalmas adag volt, alig bírtam megenni. Nagyon finom is volt. Másnap már csak levest és túrógombócot mertem rendelni.
Stefánia Pizzéria & Étterem Budapest - Étel/italStefánia Pizzéria & Étterem Budapest - Étel/ital

Stefánia Pizzéria & Étterem további értékelései

2023.10.16barátokkal
Baráti társasággal ültünk be 9-en - kérdésre, hogy a Bécsi szeletnél a hasábburgonya köret cserélhető-e salátára, a válasz nemleges volt :( Lehet kérni salátát, de a burgonyát akkor is ki kell fizetni. Kikértük a számlát, egyben fizettünk ... mivel kiszámoltuk fogyasztás szerint, hogy ki mit...
2023.07.31családjával
Hétvégén családdal voltunk - nem először- az étteremben. Most sem csalódtunk.A rendeléseket felvevő pincér rendkívül udvarias segítőkész volt.Az ételek is finomak voltak.Ajánlani tudom.
2022.10.23gyerekekkel
Mi többször voltunk vacsorázni , a pincér kedves és türelmes az autista kisfiammal , csak annyit tudok írni szívböl RESPECT!!! SZÍVBÖL AJÁNLOM MINDENKINEK
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Pünkösd Szelestén