Ismét csillagos ötös

Stefánia Pizzéria & Étterem BudapestStefánia Pizzéria & Étterem Budapest a térképen

Kiváló 2022. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. október 1.
Ismét megfordultunk itt, sokadjára.
A kiszolgálás gyors és udvarias, kifogástalan. Az étel gyorsan elkészült, friss volt és ízletes.
Párommal voltunk, és a kisifiának elvitelre rendeltünk.
Na de sorban:
Én egy rántott camambert rendeltem, fűszeres burgonya tallérral és tartárral. Erre nincs szó, mennyei volt, pontosan olyan, amilyent elképzeltem, megálmodtam. Friss és puha minden, valóságos ízkavalkád.
Párom kevésbé volt szerencsés: Ő "All seasons- Töltött édesburgonya (fekete-bab, kukorica, avokádó, bulgur, hagyma, paprika,növényi tejföl) " ételt rendelt. Az étel valószinűleg kiválóan volt elkészítve, de elszámítottuk magunkat. Nincs hozzászokva ezekhez az egzotikus ízekhez, elfogyott ugyan, de csak közepesre értékelte, de ezt nem rójuk fel az étterem hibájának. Van némi lelkiismeretfurdalásom, én beszéltem rá....
Elvitelre ÓRIÁS SERTÉSKARAJT RÁNTVA HASÁBBURGONYÁVAL kértünk. Párom kisfia 10 éves, de együltő helyében megette. Azt mondta: Isteni.
A "szeretnénk fizetni" jelzés után a fizetőpincér perceken belül érkezett.
Konklúzió: az étteremben mindenki becsületesen, lellkiismeretesen végzi a munkáját, Én mindenkinek csak ajánlani tudom. Gratulálok a csapatnak és az üzletvezetőnek.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Stefánia Pizzéria & Étterem további értékelései

2023.10.16barátokkal
Baráti társasággal ültünk be 9-en - kérdésre, hogy a Bécsi szeletnél a hasábburgonya köret cserélhető-e salátára, a válasz nemleges volt :( Lehet kérni salátát, de a burgonyát akkor is ki kell fizetni. Kikértük a számlát, egyben fizettünk ... mivel kiszámoltuk fogyasztás szerint, hogy ki mit...
2023.07.31családjával
Hétvégén családdal voltunk - nem először- az étteremben. Most sem csalódtunk.A rendeléseket felvevő pincér rendkívül udvarias segítőkész volt.Az ételek is finomak voltak.Ajánlani tudom.
2022.10.23gyerekekkel
Mi többször voltunk vacsorázni , a pincér kedves és türelmes az autista kisfiammal , csak annyit tudok írni szívböl RESPECT!!! SZÍVBÖL AJÁNLOM MINDENKINEK
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok