Vegapáros

Vegapáros adatlapja

Regisztráció2022.09.15
Utoljára itt2022.12.28

Gyenge 2022. szeptember 15.a párjával járt itt
Először jártunk ott párommal. Törzshelyünk zárva volt, és jó alternatívának tűnt a Kakas. Mindketten Párolt grillezett zöldséget rendeltünk kecskesajttal és valami öntettel. Az ételre közel egy órát kellett várni, de ez volt a kisebbik baj. A nagyobbik, hogy a brokkoli, a karfiol épphogy meg volt párolva.
Kiváló 2022. október 1.a párjával járt itt
Ismét megfordultunk itt, sokadjára. A kiszolgálás gyors és udvarias, kifogástalan. Az étel gyorsan elkészült, friss volt és ízletes. Párommal voltunk, és a kisifiának elvitelre rendeltünk. Na de sorban:
Én egy rántott camambert rendeltem, fűszeres burgonya tallérral és tartárral. Erre nincs szó, mennyei volt, pontosan olyan, amilyent elképzeltem, megálmodtam.
2022. december 24.gyerekekkel járt itt
Testvéremmel és 2 közel felnőtt gyermekével voltam. Udvarias személyzet, patika tisztaság. Viszonylag gyorsan hozták az ételt. Az étel minősége részemről kifogástalan volt, mennyiségre bőven elég. Olyannyira, hogy bár jóllaktam és elég volt, az Íze miatt még megettem volna ha van a tányéron.